Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Путін дав наказ зіпсувати українцям свято 24 серпня

Среда, 20 Августа 2014, 10:33
Активізація терористів на Донбасі свідчить про те, що Кремль планує перетворити День незалежності України на суцільний траур

 

Російське керівництво вирішило зіпсувати українцям перший справді наповнений змістом День незалежності. Про це свідчить активізація військ РФ на кордоні з Україною, а також масові контратаки бойовиків на Донбасі. За задумом Кремля, до 24 серпня підконтрольні їм терористи повинні нанести нашій армії та мирному населенню таких ударів, щоб число загиблих та поранених було якомога масштабніше. Що само собою перетворить заплановане святкування на загальнодержавний траур.

Одним з підтверджень такого плану є вчорашній успішний прорив до Луганська цілої колони військової техніки для підсилення терористів. Загалом є дані про 40 одиниць бойової техніки та сотні найманців. Частина цієї колони прибула з Росії раніше, частина - увійшла на Донбас з території РФ у вівторок. Відтак недавні бравади керівництва про те, що Луганськ є повністю оточений, а терористи втратили можливість для отримання підкріплення, перетворилися у пшик. 

Крім того, бойовики ДНР та ЛНР почали більш активно штурмувати укріплені райони українських військових в районі Саур-могили, яка має стратегічне значення для утримання цілого району. Йдуть жорстокі бої поблизу Ясинуватої, яку раніше захопили сили АТО, але досі не можуть там закріпитися.

Обстріл кілька днів тому колони біженців під Луганськом теж слід розцінювати, як частина плану Владіміра Путіна. Адже Москва чудово розуміє, що регулярні повідомлення про жертви серед мирного населення вже малоефективні. Відтак, потрібні більш шокуючі факти і знищення колони біженців – один з них. Тому, найближчими днями варто чекати більш масштабних атак не тільки проти військових, але й проти мирних громадян. І все це лише тому, що Кремль досі не хоче миритися з тим, що Україна вийшла з зони його впливу і чи не вперше матиме справжній День незалежності.