Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Під Києвом завівся батюшка-колорад

Суббота, 2 Августа 2014, 12:45
У селищі Глеваха місцевий піп закликає молитися за «победу русских над жидобандеровской хунтой»

Під Києвом розгорівся релігійний скандал Києвом: місцеві мешканці звинувачують священнослужителів Московського патріархату Глевахи у поширенні сепаратистських листівок. Зокрема, у тексті такої агітки людей закликають молитися за російських солдатів та боротися з "бендерівцями". Коли люди прийшли розібратися в ситуації, на території церкви зчинили штовханину, розповідає 5 канал.


Парафіяни православної церкви Московського патріархату посварились із односельцями, а за кілька хвилин - виштовхали людей за огорожу. А почалося все з того, що мешканці селища обурилися церковниками - мовляв, ті поширюють сепаратистські листівки. "Мы русские, с нами Бог и покров Богородицы, поэтому мы победим. Против жидобандеровской хунты..." - йдеться у тексті листівки, яку, за словами місцевих, роздруковували священнослужителі московського патріархату.

Зміст людей шокував, бо багатьом жителям Глевахи прийшли повістки з воєнкоматів, а місцевий батюшка, тоді як на сході йде війна з російським агресором, займається сепаратизмом.

Нарікання на місцевого "батюшку" - не поодинокі. "Рускім міром" закінчувалися і всі його проповіді, розказують мешканці Глевахи. Свого часу ще й агітацією займався - за Віктора Януковича. Тепер люди хочуть звернутися до Служби безпеки, щоб та розслідували поширення листівок.