Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Хто такий новий президент УЄФА Чеферін

Среда, 14 Сентября 2016, 13:20
Сьогодні в Афінах країни-члени УЄФА вибрали собі нового президента, яким став представник Словенії Александер Чеферін

42 голоси за Чеферіна проти 12 голосів за його конкурента голландця Ван Праага - така перевага свідчить про високий рівень довіри до нового президента з боку європейської футбольної спільноти. Хто ж такий цей Александер Чеферін і чим він заслужив таку високу честь?

Чеферін народився 13 жовтня 1967 року в Любляні. Александер - один з синів відомого словенського юриста Петера Чеферіна, тому не дивно, що і сам вибрав для себе юриспруденцію в якості життєвої справи. Закінчивши Університет Любляни і отримавши юридичну освіту, Чеферін працював у компанії свого батька. Саме там він почав займатися спортивним правом - спочатку співпрацював з футзальною командою "Свеа Лесна Літія", а потім і з представниками великого футболу.

Заслуживши довіру словенської футбольної спільноти, Чеферін висунув свою кандидатуру на посаду голови Словенської футбольної асоціації і виграв вибори у 2011-му році. Пізніше, вже у 2015-му його було переобрано на цю посаду.

Головною метою своєї діяльності Чеферін вважає поліпшення зв'язку між клубним футболом та збірними, розвиток дитячо-юнацького футболу та дотримання всіх норм футбольного законодавства, що не дивно, враховуючи освіту та фах чиновника. Ці принципи мають стати головними і у роботі Чеферіна на головній посаді в європейському футболі, яку він займатиме з сьогоднішнього дня.

У Чеферіна троє дітей. Він вільно володіє англійською та італійською мовами.

Больше о новостях спорта в Украине и мире читайте в рубрике Мир