• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроекты

Російські рейдери відбирають власність у колишнього головного архітектора Києва

Рейдерське захоплення прикривають представники «сім'ї» Януковича
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відкритому листі до Президента України від трудового колектива ТОВ "Ліра-2000".

"Ми, власники та трудовий колектив ТОВ "Ліра-2000" вже тривалий час протидіємо загарбникам, які розгорнули проти нас справжню рейдерську війну. Нас буквально тероризує громадянин Російської Федерації Ігор Юрійович Бобнев, який у змові з певними посадовими особами та представниками судової влади методично, об"єкт за об"єктом, відбирає у власників належну їм власність. При цьому загарбник використовує різні шахрайські методи. Один із них - підробка документів, що вже доведено офіційною експертизою Київського Інституту Незалежних Судових Експертиз. На підставі сфальсифікованих даних, абсолютно протизаконно, була позбавлена своєї власності та частки у підприємстві ТОВ "Ліра-2000", громадянка України Ольга Солоневич. Також, за подібною схемою - шляхом таємного збільшення розміру статутного капіталу, було відібрано власність та корпоративні права у Бабушкіна Сергія В"ячеславовича",-пише трудовий колектив.

На думку працівників "Ліри-2000", гіркою іронією долі є той факт, що рейдер з двома російськими паспортами у кишені, намагається позбавити права власності на об"єкт (бізнес-центр "Ліра-2000") людину, "яка не лише законно ним володіє, фінансувала будівництво, брала і виплачувала кредити, а й розробила цей унікальний комплекс - від першого креслення до останньої дрібниці інтер`єру. Мова йде про заслуженого архітектора України, головного архітектора Києва 1996-2003 років, професора Міжнародної Академії архітектури Бабушкіна Сергія В"ячеславовича. У якого зараз намагаються відібрати не лише його майно, а й права інтелектуальної власності".

Натомість, як стверджує колектив "Ліри-2000", російського рейдера прикривають представники "сім'ї" Януковича.

"За нашими даними, Ігор Бобнев тривалий час вирішував свої питання і уникав відповідальності перед законом завдяки "дружбі" з колишніми високопосадовцями клану Януковича, які нині перебувають у бігах. Опосередкованим доказом того, що російський громадянин Бобнев перебував під захистом "Сім"ї", є його дивовижна здатність ухилятись від спілкування і офіційних допитів в українських правоохоронних органах. Не зважаючи на те, що за фактом шахрайства проти Ігоря Бобнева порушено три (!) кримінальні справи, його не викликають на допити, кримінальні справи не розглядаються у суді",- говориться в листі до Президента.

Крім того, працівники пишуть про тиск на підприємство. "Товариство намагаються збанкрутувати, унеможливлюючи його діяльність. За сфабрикованими справами арештовують майно: тричі поспіль протягом трьох днів, рішенням суду Печерського району м. Києва, за поданням прокуратури Печерського району столиці, на одних і тих самих підставах. Причому постанова про накладення арешту оскаржувалася, арешт знімався, а на наступний день їх знову накладав вищезазначений суддя. Яскравим прикладом тиску на Товариство є заборона на відчуження його нерухомого майна, накладена реєстратором Обухівського р-ну Київської області в суботу 31.05.2014 року о 6.55 ранку. Хочемо зазначити, що майно Товариства знаходиться в Печерському р-н, м. Києва, а не в Обухівському р-ні Київської області, а також, що 31.05.2014 року - це субота. Також дивує час накладення заборони: 6.55 ранку. На наш погляд, реєстратор діяв з перевищенням службових повноважень",- говориться у листі до Президента.

Тож колектив "Ліри-2000" просить Президента втрутитися і сприяти справедливому вирішенню цієї справи.

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua