• USD 36.6
  • EUR 38.2
  • GBP 44.6
Спецпроекты

Чому терорист Мозговий пошле на три букви "генерала Новоросії" Бєса

Призначення диверсанта російського ГРУ Ігоря Безлєра новим головнокомандувачем "об'єднаної армії Новоросії" призведе до нових "розборок" серед польових командирів терористичних банд
Фото: espreso.tv
Фото: espreso.tv
Реклама на dsnews.ua

Сьогодні військовий експерт Дмитро Тимчук повідомив, що серед терористів ДНР активно обговорюється питання призначення Ігоря Безлєра "головнокомандувачем армії Новоросії" та про серйозні кадрові чистки в лавах керівництва терористичних банд.

Безлєр має замінити на посаді "головнокомандувача" Івана Корсуня, який зумів покомандувати "новоросійським військом" аж неповних три дні. Так, 16 вересня було проголошено створення об'єднаної армії Новоросії та призначено Корсуня її головнокомандуючим, а уже 18 числа в результаті спецоперації, в підготовці якої, за даними терористичних ЗМІ, брав участь і Безлєр, Корсунь був заарештований.

Були в підпорядкуванні у Корсуня якісь реальні бойові сили, чи всі три дні він командував лише віртуальною армією, наразі сказати важко, але Безлєр, на відміну від свого попередника, значно більш відомий ватажок терористів, який на сьогоднішній день залишається де факто хазяїном окупованого міста Горлівка.

Безлєр має замінити на посаді "головнокомандувача" Івана Корсуня, який зумів покомандувати "новоросійським військом" аж неповних три дні

За час, що минув від захоплення горлівського УВС, банда Безлєра неодноразово конфліктувала з іншими бандами "ополченія". Московський політтехнолог та колишній "прем'єр ДНР" Олександр Бородай навіть заявляв, що Безлєр і його люди взагалі ніким не контролюються і нікому не підпорядковуються.

За час керування Горлівкою, Безлєр запам'яитався перш за все тим, що влаштував на камеру фейковий розстріл українських полонених та довго тримав в заручниках мера Горлівки Євгена Клепа, якого змушував підписувати ідіотські укази про заборону української мови та про розміщення в місті білбордів, прославляючих Путіна. Сам Безлєр своє особливе ставлення до мера пояснював тим, що до війни очільник міста буцімто вимагав від Безлєра, тоді ще працівника ритуальної контори "Простор", хабарі.

Не важко передбачити, що визнавати Безлєра в якості "головнокомандувача усієї Новоросії" у інших "шапкових отаманів" бажання немає. Тому, швидше за все, і командир батальйону "Восток" Олександр Ходаковський, і лідер антрацитівських "казачків" Олексій Мозговий та його ростовський патрон Микола Козіцин і інші менш відомі борці за "Новоросію" банально посилатимуть Безлєра у широковідомі російському обивателю місця, і його "головнокомандування" обмежуватиметься, як і раніше, Горлівкою.

Реклама на dsnews.ua

Інше питання, якщо на Безлєра вирішило зробити ставку командування російських окупаційних військ, вірогідність чого не здається високою. Тоді можна очікувати посилення відстрілу росіянами інших терористичних банд.

Джерело : Еспресо.TV

    Реклама на dsnews.ua