• USD 40.5
  • EUR 43.6
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Володимир Лавренчук

Керівник регіонального офісу NEQSOL Holding, екс-голова правління Райффайзен Банк Аваль

Володимир Лавренчук
Володимир Лавренчук
Зміст

Місце народження

Народився у Києві у 1957 році.

Освіта

1982 року закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства за спеціальністю "економіст" (сучасний Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана).

Кар'єра

Трудову діяльність Володимир Лавренчук розпочав після закінчення вишу в Українській республіканській конторі Держбанку СРСР на посаді економіста. З 1988 року працював у "Ощадному банку України" на посадах від головного економіста до заступника голови правління. У 1997-2002 pp. обіймав посаду голови правління АТ "Укрінбанк".

У жовтні 2002 року став членом правління "Райффайзенбанк Україна". З жовтня 2005 року – голова правління Райффайзен Банк Аваль Україна (після купівлі австрійською банківською групою "Raiffeisen Bank International" .

У серпні 2020 року приєднався до NEQSOL Holding як незалежний член ради директорів мобільного оператора Vodafone Ukraine. З 1 березня 2021 року очолив регіональне представництво NEQSOL Holding в Україні з фокусом на інвестиційну діяльність та управління портфелем активів. Азербайджанська компанія Bakcell, яка входить до холдингу NEQSOL, купила українського оператора Vodafone наприкінці 2019 року за $734 млн .

Володимир Лавренчук входить до складу наглядової ради аналітичного центру GLOBSEC за напрямом підтримки України, наглядової ради аналітичного центру VoxUkraine, сенату (наглядової ради) Українського Католицького Університету, є членом наглядової ради Vodafone Україна. Був віце-президентом Європейської Бізнес Асоціації.

Один із співзасновників і перший президент Форуму Провідних Фінансових Установ (FLIFI), створеному у 2015 році із залученням МВФ для допомоги виходу банківського сектору з фінансової кризи.

У 2017 році, після відставки Валерії Гонтаревої, Володимир Лавренчук був одним з головних кандидатів на посаду Голови Національного банку України.

Сім'я

Володимир Лавренчук одружений, має двох доньок.

Хобі

Володимир Лавренчук захоплюється рок-музикою і гірськолижним спортом. Записав чотири диски у своєму виконанні.

Додаткова інформація

Редактор: Аліса Нєдєліна
    Реклама на dsnews.ua