• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Чернівецька міськрада вирішила виставити свої авто на аукціон: скільки хочуть за машину мера

Чернівецька міська рада проведе аукціон п’яти автомобілів, що наразі знаходяться у їхній власності. Найдорожчий із них — "мерський" Mercedes: за нього просять 102 тисячі гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні під час брифінгу розповів секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Сергій Доброжанський, передає "ДС" із посиланням на Молодий Буковинець.

"Ідею про те, що потрібно зменшувати автопарк Чернівецької міської ради, підтримало керівництво міста, адже ми автомобілі не використовуємо, а кошти на їхнє утримання все одно виділяються. На жаль, процедура із виставленням автомобілів на торги затягнулася, тому тільки у квітні виставили їх на торги на Prozzoro" — розповів секретар виконкому.

Сергій Доброжанський зазначив, що охочі придбати ці автомобілі матимуть таку можливість уже із середи,21 квітня. Знаходитимуться вони у дворі ЦНАПУ. Купити їх можна буде впродовж місяця.

Особливою пропозицією аукціону стане "Мерседес", на якому їздили практично всі очільники Чернівців, його стартова ціна — 102 тисячі гривень.

"На продаж виставляється легендарний уже серед містян "Мерседес", який у народі називають "мерським". Більшість мерів міста Чернівці їздили на цьому автомобілі, і, відповідно, цінність його і в тому, що всі очільники міста користувалися ним. Він у хорошому стані завдяки працівникам нашої автобази", — додав посадовець.

Стартові ціни на автомобілі різні. До прикладу, BMW коштує — 60 тисяч гривень, Geely — 50 тисяч гривень, Opel Omega — 32 тисячі гривень і ВАЗ-21 — 54 тисячі гривень.

На що будуть витрачені кошти, отримані з аукціону, поки що невідомо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua