• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Деяким родинам підвищили виплати на дітей: у Мінсоцополітики назвали нові суми

З 1 квітня діти загиблих добровольців отримують державну соціальну допомогу в підвищеному розміру

Гроші
Деяким родинам підвищили виплати на дітей
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства соціальної політики, передає "ДС".

"На початку повномасштабної війни, стаючи на захист країни, не всі добровольці були оформлені до складу добровольчих формувань територіальних громад. Дехто, на жаль, загинув, у декого залишились родини з дітьми", — зазначили в міністерстві.

Донедавна через правову неврегульованість діти таких добровольців отримували виплати, нижчі за виплати для дітей загиблих оформлених захисників. У березні уряд вирішив збільшити адресну допомогу дітям загиблих добровольців, які не входили до складу ДФТГ офіційно. 

Так, з 1 квітня розмір державної соціальної допомоги підвищений з 2361 грн до 7800 грн на одну неповнолітню дитину та до 6100 грн — на кожну, якщо в сім’ї двоє і більше дітей.

Кошти надходитимуть щомісяця.

Підвищення відбулось автоматично, додатково звертатись нікуди не потрібно.

"Нагадуємо: діти загиблих добровольців мають право на отримання пенсії у разі втрати годувальника, якщо загиблий тато чи мама мали необхідну кількість страхового стажу. Якщо ж страхового стажу на момент загибелі було недостатньо, дитині нараховується державна соціальна допомога", — додають у Мінсоцполітики.

Як писала "ДС", Верховна Рада проголосувала за постанову, яка зобов'язує уряд розробити механізм додаткової виплати одноразово 70 тис. грн військовим, які виконують бойові завдання на передовій, за кожні 30 днів на "нулі", території противника й окупованій території.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua