• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"ДНР" похвалилася запуском доменної печі на Єнакіївському метзаводі

На підконтрольному терористам "ДНР" Єнакіївському металургійному заводі провели запуск доменної печі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні сепаратистських ЗМІ, передає "ДС".

За даними «директора по персоналу» підприємства Тетяни Халафової, до кінця 2021 року ЄМЗ нібито розраховує прийняти на роботу близько 1500 осіб.

"На сьогодні на підприємстві 4445 осіб, у нас розраховано чисельність працівників, яка необхідна для нормального виробництва та стабільного завантаження, — це трохи більше 6000 осіб. Це ми вкомплектуємо до кінця року", — сказала пособниця окупантів.

Нагадаємо, в жовтні минулого року в підконтрольному терористам "ДНР" Єнакієвому працівники місцевого металургійного заводу вийшли на мітинг, вимагаючи виплатити їм борги із зарплати. На зустрічі з пособниками окупантів робочих "нагодували сніданками".

Як повідомляла "ДС", у вересні 2020 року компанія "Внешторгсервис", яка контролює найбільші промислові підприємства на підконтрольній терористам "ДНР" території, почала процес транспортування німецької дугової сталеплавильної печі ДСП-150 Siemens VAI з Донецького металургійного заводу (ДМЗ) на Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ). Чим закінчилася ця історія — невідомо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua