• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кабмін отримав право управління потужними енергокомпаніями

Управління над компаніями "Енергоатомом", "Укргідроенерго", Нижньодністровською ГЕС та трьома теплоелектроцентралями перейде безпосередньо до Кабінету міністрі

Кабмін отримав право управління потужними енергокомпаніями
Кабмін отримав право управління потужними енергокомпаніями / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні, 20 січня, інформує "ДС".

Рішення стосується виконання Третього енергопакета ЄС у частині розмежування операторів системи передачі, виробників та постачальників електричної енергії.

"Водночас Мінекономіки, Міненерго та Мінфін повинні розробити рішення про передачу в управління Міненерго державних компаній "Укренерго", "Магістральні газопроводи України" та ДП "Оператор ринку". Ці рішення є вкрай важливими та сприятимуть подальшій інтеграції України до європейської спільноти", — прокоментував премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що Кабмін ухвалив відповідне рішення "за дорученням президента".

Як писала "ДС", на позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. Така ціна діятиме до завершення опалювального сезону або до завершення карантину.

Також повідомлялося, що 19 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), знизила граничний тариф на розподіл газу до 1,79 грн за кубометр.

    Реклама на dsnews.ua