• USD 36.6
  • EUR 38.2
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

"Метінвест – це опора України": за 250 днів група спрямувала на підтримку армії та мирних жителів 2,1 млрд грн

Компанія реалізує низку благодійних проєктів, а також підтримує власних співробітників

Метінвест
Метінвест
Реклама на dsnews.ua

Від початку повномасштабної війни група "Метінвест" Ріната Ахметова та Вадима Новинського спрямувала на підтримку армії, мирних жителів і своїх співробітників 2,1 млрд грн. Про це, як повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу групи, заявив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

Він зауважив, що для всього світу "Метінвест" — це сталь, тоді як для України група стала надійною опорою. Риженков відзначає, що сьогодні компанія працює на рівні 30-50% від довоєнних потужностей. При цьому на кількох підприємствах навіть розширюють продуктові лінійки. Так, на "Каметсталі" (Камянське) опанували випуск десяти нових видів прокату, а на "Запоріжсталі" розпочали випуск холоднокатаного рулону подвійної маси без зварного шва, призначеного переважно для будівельної галузі. 

Однак гендиректор групи підкреслює, що основним пріоритетом компанії залишається життя та здоров’я працівників. Тож на всіх підприємствах облаштовано бомбосховища із запасами води, їжі та медикаментів.

"Метінвест" реалізує також низку проєктів задля підтримки військових – на ці цілі спрямовано 1,4 млрд грн – більше ніж половину виділених на допомогу Україні коштів. Як відзначають у компанії, наймасштабніші проєкти реалізуються в межах мілітарної ініціативи "Сталевий Фронт" Ріната Ахметова. Так, зокрема, "Метінвест" став одним із найбільших постачальників спецсталі та захисної амуніції в Україні — кожен десятий бронежилет українським захисникам надав "Метінвест".

Шоломи, аптечки, захисні конструкції, тактичне обладнання – лише частина з того, що "Метінвест" передає на фронт. 

Триває й реалізація гуманітарного проєкту "Рятуємо життя", створеного у координації з Фондом Ріната Ахметова. Як відзначає гендиректор групи, понад 294 тис українців, що проживають у 37 громадах на території Донецької, Дніпропетровської, Херсонської, Кіровоградської та Запорізької областей, вже отримали харчові продукти й засоби гігієни. До проєкту долучилися 189 компаній зі всього світу.

З початку повномасштабного вторгнення група "Метінвест" надає підтримку і медикам – загальна сума допомоги вже сягнула 150 млн грн.

У компанії наголошують, що продовжують дбати про своїх співробітників: надає підтримку тим, хто евакуювався на безпечну територію, підготували понад 6 000 місць тимчасового прихистку, запровадили окрему програму з перенавчання та працевлаштування. Наразі працевлаштовано понад 4 200 співробітників-переселенців.

Редактор: Аліса Нєдєліна
    Реклама на dsnews.ua