• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

На організацію святкування Дня Незалежності витратять понад 5 млрд грн

Кабінет міністрів планує витратити на святкування 30-ї річниці незалежності України 5 423,2 мільйона гривень

Кабмін виділить на святкування 30-ї річниці незалежності України майже 5,5 млрд грн
Кабмін виділить на святкування 30-ї річниці незалежності України майже 5,5 млрд грн
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у висновку Міністерства фінансів до розпорядження Кабміну, передає "ДС"

У графі "Вартісна величина впливу на показники бюджетів", Мінфін зазначає, що реалізація всіх передбачених в розпорядженні заходів та відзначення 30-ї річниці потребуватиме коштів з державного та місцевих бюджетів в обсязі 5 423,2 млн грн, у тому числі додаткова потреба становитиме 840,5 млн грн.

"За результатами опрацювання зазначеної інформації додаткова потреба бюджетних коштів, необхідна для реалізації окремих заходів, включених до проекту плану заходів, становить 1,6 млрд грн", — йдеться у документі.

У відомстві вважають, що до проекту плану заходів мають бути включені лише заходи, що мають відповідне фінансове забезпечення. Водночас їх реалізація має здійснюватися за рахунок і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що свято до Дня Незалежності України, яке відзначається 24 серпня, буде проходити протягом трьох днів. Серед урочистостей буде великий військовий парад як на суші, так і на воді.

Кабінет міністрів України у червні затвердив план заходів з підготовки та святкування Дня Прапора та 30-ї річниці незалежності України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua