• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Незалежний технагляд розбиває будь-які маніпуляції про "Велике будівництво" - Кирило Тимошенко

Залучення незалежного технічного нагляду на обʼєкти програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" дозволило зруйнувати маніпуляції навколо всієї програми, оскільки цей нагляд забезпечує прозорість і ефективність використання коштів платників податків

Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю журналу MINTRANS заявив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко.

"Технічний нагляд був залучений на третині всіх доріг, — розповів Тимошенко. — Йдеться про основні проєкти "Великого будівництва". Ілюстративний приклад тут — Запорізькі мости, де технагляд здійснює австрійська компанія IC Consulenten. Багато маніпуляцій навколо будівництва Запорізьких мостів були розвіяні саме завдяки роботі цих фахівців".

В ході "Великого будівництва" 2021 року, за словами заступника голови ОП, ця практика буде поширена на більшу кількість проєктів.

Цього року Укравтодор планує також ввести єдині правила для технагляду та інжинірингових послуг, на зразок Методології, впровадженої минулого року для підрядних організацій — учасників тендерів.

"Стоїть завдання, щоб Методологія дедалі більше ґрунтувалася на відкритих верифікованих даних, — пояснив Тимошенко. — Так, наприклад, Укравтодор спільно з TAPAS (проєкт USAID/UK aid "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах" — ред.) зараз створює реєстр асфальтобетонних заводів — замовник повинен знати як мінімум, де який завод розміщений".

Незважаючи на значні поліпшення, які відбулися у дорожній сфері за рахунок впровадження Методології для підрядників, завдання, за словами заступника голови ОП, виконане не остаточно. Зокрема, ще не усунуто явище так званих "тендерних тролів". Для цього необхідно передбачити відповідальність підрядника за недостовірну інформацію.

І в галузі будівництва доріг, і в сфері технічного нагляду, вважає Тимошенко, необхідні єдині правила роботи на ринку, які дозволять усунути корупцію в дорожній сфері і зробити дороги України якісними.

"За минулий рік Україна якісно просунулася вперед за тендерним правилами в галузі будівництва доріг. Єдині прозорі правила гри та вимоги — те, що наближає нас до рівня європейського ринку й серйозних міжнародних фінансових організацій", — підсумував заступник голови ОП.

Нагадаємо, нещодавно Кирило Тимошенко повідомив про завершення реконструкції мосту через Хаджибейський лиман, який був розширений до шести смуг.

    Реклама на dsnews.ua