• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

НКРЕКП може знизити ціну на газ майже вчетверо для деяких споживачів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг на засіданні 9 грудня розглядатиме питання зниження тарифів на газ для споживачів постачальника "останньої надії"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби НКРЕКП, повідомляє "ДС".

Зазначається, що сьогодні постачальник "останньої надії" забезпечує природним газом понад 347 тис. побутових споживачів з різних регіонів України. У зв'язку з тенденцією стрімкого підвищення цін на природний газ із 1 грудня ціна реалізації природного газу постачальником "останньої надії" побутовим споживачам становить близько 30 грн за 1 куб. м.

"У зв’язку із зазначеним та за зверненням ТОВ "ГК "Нафтогаз України", 9 грудня 2021 року НКРЕКП на своєму засіданні буде розглядати питання про прийняття рішення, яке дозволить побутовим споживачам отримувати газ на умовах базової річної пропозиції ТОВ "ГК "Нафтогаз України", а саме за ціною 7,96 грн за 1 м3 (з ПДВ)", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляла "ДС", раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що тарифи на газ, опалення та електроенергію до кінця опалювального сезону піднімати не планують.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua