• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Ощадбанк продовжив дію платіжних карток внутрішньо переміщених осіб

Картки Ощадбанку внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом "Мій рахунок", та термін дії яких спливає під час карантину, не будуть блокуватись до 1 травня 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 23 лютого, повідомила пресслужба державної фінансової установи, інформує "ДС".

"Ощадбанк продовжує перевипуск карток за графіком та доставляє їх до відділень. Якщо ви отримали SMS від Ощадбанку, то ваша перевипущена картка вже у відділенні. Якщо ви не змогли забрати свою нову картку у відділенні, ви можете й надалі знімати кошти та розраховуватись своєю старою карткою до 1 травня 2021 року", — йдеться у повідомленні.

Своєю чергою Українська делегація для участі в Тристоронній контактній групі нагадала, що Україна "виплачує пенсії та інші соціальні виплати близько 650 тисяч своїх громадян, що знаходяться на окупованих територіях".

"Єдине застереження — окупаційні адміністрації порушують права громадян України, яких фактично утримують в заручниках, на отримання ними їх законних коштів. Українська делегація в ТКГ ініціативно запропонувала російській відкрити зі свого боку КПВВ "Щастя" та "Золоте" 24 лютого цього року. В такому разі, наші громадяни змогли б отримати належні їм кошти у відділеннях Ощадбанку безпосередньо на КПВВ", — повідомили в делегації.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді пояснили механізм виплати пенсій жителям ОРДЛО через посередників.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua