• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Рада ухвалила закон про криптовалюту

Верховна Рада України на засіданні 8 вересня підтримала у другому читанні законопроєкт про віртуальні активи, тобто про криптовалюту

Реклама на dsnews.ua

Законопроєкт № 3637 підтримали 276 народних депутатів, інформує "ДС".

У законопроєкті прописано, що "віртуальні активи є нематеріальним благом, особливості обігу якого визначаються Цивільним кодексом України та цим законом". Вони можуть бути незабезпеченими або забезпеченими.

Щоденний оборот віртуальних активів в Україні становить 1 млрд грн, однак він знаходиться в тіні, прокоментував ухвалення закону міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, через це міжнародні біржі не можуть заходити в Україну. Також міністр підкреслив, що з жодною операції з віртуальними активами не платяться податки.

"У нас є потенціал зайняти провідні позиції на світовому крипторинку. Україна — одна з лідерів з використання криптовалюти у світі", — написав Федоров в Telegram.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України позитивно оцінює можливість випуску цифрових грошей, які здатні стати рівноцінним еквівалентом звичайної фіатної гривні.

Також повідомлялося, що Сальвадор став першою країною у світі, яка легалізувала криптовалюту bitcoin.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua