• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

РНБО виступила за збільшення фінансування галузі безпеки та оборони України до 5,95% від ВВП

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) на засіданні у пʼятницю, 17 вересня, ухвалила пропозиції до законопроєкту про Державний бюджет на 2022 рік стосовно статей, повʼязаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу після закінчення засідання, передає "ДС".

"Попри складну фінансову ситуацію, коли всі міністерства і відомства мають потребу в додатковому фінансуванні, президент України прийняв рішення про збільшення обсягу фінансування сектора безпеки та оборони порівняно з 2021 роком. Якщо в 2021 році цей сектор фінансувався в обсязі 5,93% від ВВП, то у 2022 році цей показник буде збільшено і затверджено на рівні 5,95% від ВВП, що має становити 319,4 млрд грн", — сказав Данілов.

За словами Секретаря РНБО, це повинно забезпечити фінансування завдань щодо соціального захисту військовослужбовців, зокрема, забезпечення їх житлом, програмами розвитку ракетного озброєння і Військово-морських сил Збройних сил України та інших.

РНБО також запропонувала президенту України Володимиру Зеленському розглянути питання про допуск на територію держави для участі в багатонаціональних навчаннях "Обʼєднані зусилля — 2021" в межах військового співробітництва збройних сил держав-партнерів — США, інших держав-членів НАТО та держав-учасників програми "Партнерство заради миру". Навчання розпочнуться вже наступного тижня. 

Нагадаємо, 16 вересня президент Володимир Зеленський провів зустріч з представниками Кабінету міністрів і народними депутатами щодо підготовки до розгляду законопроєктів про держбюджет (№5600) і про олігархів (№5599).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua