• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Шмигаль сказав, чи вплинуло звільнення глави правління "Нафтогазу" на переговори з кредиторами

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що звільнення глави правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва та відсторонення наглядової ради не вплинуло на переговори України з міжнародними партнерами

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це Шмигаль сказав у інтервʼю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Вплив на кредиторів і наших партнерів можуть мати рішення, які будуть ламати принципи корпоративної реформи, як і інших реформ, які реалізовуються в Україні. Жоден принцип корпоративної реформи ми ламати не збиралися і не збираємося", — запевнив премʼєр.

За словами Шмигаля, західних партнерів більше хвилює продовження і завершення реформи правосуддя, антикорупційної системи — НАБУ, НАЗК та інше антикорупційне законодавство.

Премʼєр вважає, що вже третій-четвертий пріоритет — це розвиток реформи корпоративного управління, але в комплексі з великою приватизацією та іншими реформами.

"І Коболєв, і Вітренко сприймаються західними партнерами як топ-менеджери-реформатори. Дослівна фраза наших партнерів: прізвище не грає ролі", — сказав Шмигаль.

Нагадаємо, 28 квітня Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК "Нафтогаз" через невиконання плану по зростанню видобутку газу і великі збитки у 2020 році.

На пост глави НАК "Нафтогаз" призначений Юрій Вітренко. За його словами, посаду глави компанії йому запропонували президент Володимир Зеленський і премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

В Євросоюзі висловили серйозну стурбованість у звʼязку з останніми змінами у керівництві НАК "Нафтогаз України".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua