• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Тексту проєкту Держбюджету-2022, який мають ухвалювати завтра, ніхто досі в очі не бачив, – Железняк

Тексту проєкту держбюджету на 2022 рік у парламенті досі немає, хоча приймати його в першому читанні мають уже завтра, 20 жовтня

УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це в кулуарах Верховної Ради розповів голова фракції "Голос" Ярослав Железняк, передає "ДС" із посиланням на Лівий берег.

"Поки що тексту бюджету, як звичайно, ніхто не бачив в очі. Я не буду довго розповідати, що по регламенту повинно бути прийняття до 15 жовтня, два дні на обговорення. Мені здається, що говорити про такі регламентні закарлючки – це класика – немає ані сенсу, ані просити якось парламент працювати по регламенту", – висловився він.

Железняк додав, що не всі з поданих більш ніж 3200 правок були враховані, зокрема й ті, що стосуються покращення митниці. Однак є й ті, які погодили до включення в бюджет. 

"Враховані правки на 7 млрд гривень щодо соцекономіки і інфраструктурної субвенції, 35 млн виходить на одного депутата", – зазначив депутат.

Тим часом у пресслужбі Верховної Ради повідомили, що профільний Комітет рекомендував парламенту ухвалити постанову "Про висновки та пропозиції до проєкту Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік" та таблицю пропозицій. 

Нагадаємо, голосувати за проєкт бюджету в першому читанні повинні у середу, 20 жовтня. "Слуги" на засіданні фракції в понеділок домовились підтримати його за основу. 

Як повідомляла "ДС", наприкінці вересня міністр фінансів Сергій Марченко представляв у Верховній Раді проєкт закону про державний бюджет на 2022 рік.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua