• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

Топ-25 найбільш успішних українських менеджерів

При відборі кандидатів головним критерієм було вміння знайти ефективну відповідь на виклики, що стоять перед компанією, у тому числі і на проблеми, що виникли із-за зовнішніх обставин
Фото: Shutterstock/"ВД"
Фото: Shutterstock/"ВД"
Реклама на dsnews.ua

Нинішній рік додав проблем компаніям - і в зв'язку з економічною кризою, і в зв'язку з пандемією. Тим важливіше успішний досвід.

Продовжуючи серію фірмових рейтингів "ДС", ми представляємо топ-25 найуспішніших менеджерів українських компаній. При відборі кандидатів головним критерієм було вміння знайти ефективну відповідь на виклики, що стоять перед компанією, у тому числі і на проблеми, що виникли із-за зовнішніх, що не залежать від компанії обставин. Також враховувалися досвід роботи та інші професійні показники. Використовувалися відомості з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

Ми прагнули представити в рейтингу по можливості широкий галузевий спектр бізнесу. Складаючи топ-25, ми хотіли підкреслити досягнуті позитивні результати. Тому представляємо найбільш успішних українських менеджерів в алфавітному порядку (за прізвищами).

ОЛЕНА БУРКАТОВСКАЯ, Генеральний директор "ОптимусАгро Трейд"

"ОптимусАгро Трейд" з 2012 р. очолює Олена Буркатовская. Нею проведена масштабна реструктуризація бізнес-моделі, яка дозволила істотно оптимізувати роботу компанії. Завдяки результат-орієнтованого підходу, гідним професіоналам і надійним партнерам компанія стала одним з найбільших переробників соняшника в Україні.

В даний час компанія входить у п'ятірку найбільших виробників нерафінованої соняшникової олії, в десятку експортерів високопротеїнової гранульованого шроту і в десятку компаній-експортерів з елеваторним потужностей в Україні. До складу компанії входить Запорізький олійноекстракційний завод потужністю переробки насіння соняшнику 2800 т на добу і мережу елеваторів загальною ємністю зберігання зерна до 1,1 млн т.

Реклама на dsnews.ua

АЛЕССАНДРО ДЗАНЕЛЛИ, Генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові

Алессандро Дзанелли має більш ніж 25-річний досвід роботи на комерційних позиціях в компанії Nestlé. Він працював в Італії, Франції, Великобританії, Угорщині та Нідерландах. З жовтня 2012 р. очолював Nestlé Purina в регіоні Східної Європи, керуючи бізнесом кормів для тварин в Україні, Росії, СНД, Туреччині та Ізраїлі. У 2019 р. очолив Nestlé в Україні і Молдові. Під його керівництвом компанія зміцнила позиції на українському ринку, продовжує інвестувати в розвиток бізнесу, впроваджує ініціативи, покликані розвивати і підтримувати українське суспільство.

На ринку України компанія представлена українськими та міжнародними брендами. До складу Nestlé в Україні входять три виробничі майданчики: кондитерська фабрика, завод з виробництва соусів і майонезів, фабрика по виробництву вермішелі швидкого приготування і приправ.

ІГОР ДОБРУЦЬКИЙ, Засновник Ukraine Folk

Ігор Добруцький - засновник та ідейний натхненник етнокультурного проекту Folk Ukraine. Команда Folk Ukraine з 2007 р. організовує масштабні заходи, в яких обов'язково присутні європейський рівень і національний колорит. Серед проектів Folk Ukraine в Києві: Новий рік на Софії та Контрактової площі; Новий рік між двома дзвіницями; День Києва; Фестиваль писанок; День вишиванки; Фан-зона на Софії.

Українські традиції є точкою відліку всіх проектів Folk Ukraine. Ігор Добруцький і його команда прагнуть показати, що минуле і сьогодення добре уживаються разом.

Обов'язковою частиною заходів Folk Ukraine є ярмарку - один з інструментів просування традиційного мистецтва. Команда Folk Ukraine виступає сполучною ланкою між майстрами та іншими українцями, формує ринок народних ремесел і допомагає йому розвиватися.

НІНА ДОМБРОВСЬКА, Президент "Хенкель" в Україні

Ніна Домбровська - випускниця Київського економічного інституту менеджменту, має додаткову кваліфікацію в Chartered Institute of Marketing, сертифікації Digital Marketing Institute, Dublin. Працювала на посаді Brand Manager в компанії "Unilever Україна" (1998-2001), на посаді Group Brand Manager в компанії "Nestlé Україна" (2001-2007).

З 2007 р. Ніна Домбровська працює в компанії "Хенкель Україна". Займала посади керівника відділу продажів і керівника відділу маркетингу в підрозділі "Косметичні засоби". З 2013 р. займає посаду директора підрозділу "Косметичні засоби" компанії "Хенкель Україна".

З вересня 2017 р. Ніна Домбровська - президент "Хенкель" в Україні, генеральний директор ТОВ "Хенкель Україна". Під її керівництвом компанія посилила свої позиції в різних сегментах українського ринку.

ГАННА ЗАПТАЛОВА, Генеральний директор "Yves Rocher Україна"

Ганна Запталова керує українським підрозділом Yves Rocher. Бренд Yves Rocher вже більше 60 років створює ефективні косметичні і парфумерні засоби на основі ретельно відібраних інгредієнтів рослинного походження: екстрактів, смол, масел та особливих видів воску.

Стратегія дистрибуції Yves Rocher в Україні включає активний розвиток двох напрямів: роздрібної дистрибуції через монобрендові бутіки і e-commerce. Під керівництвом Ганни Запталовой компанія "Yves Rocher Україна" побудувала потужну мережу бутиків Yves Rocher і в той же час домоглася дуже позитивної динаміки онлайн-продажів. Завдяки системі власної дистрибуції компанія мінімізує штучні націнки по всій ланцюжку. Тому косметика Yves Rocher, зроблений у Франції, має стабільне і довгострокове позиціонування: "Краса, доступна кожному".

ТАРАС КОРНІЯЧЕНКО, Генеральний директор компанії "ТЕДИС Україна"

Тарас Корніяченко очолив компанію "ТЕДИС Україна" влітку минулого року. До цього сім років пропрацював у мережі Watsons, і досвід, набутий в ритейлі, допомагає йому зміцнювати позиції "ТЕДИС Україна" на ринку.

"ТЕДИС Україна" - одна з провідних українських компаній з надання логістичних і дистрибуційних послуг у сфері споживчих товарів. Штат компанії налічує більше 2500 співробітників, мережа складається з 32 регіональних структурних підрозділів. За даними ГФСУ, компанія входить в ТОП-100 найбільших платників податків. За 2015-2019 рр .. "ТЕДИС Україна" перерахувала в бюджети різних рівнів понад 7 млрд грн податків і зборів. Під керівництвом Тараса Корніяченко "ТЕДИС Україна" впроваджує унікальні технологічні рішення, розроблені власними департаментами, вдосконалює якість надаваних послуг і надає високий рівень сервісу.

ВІКТОРІЯ КОРОГОД, Директор телеканалу "Україна"

У 2001 р. Вікторія Корогод стала наймолодшим фінансовим директором в історії українського ТБ. У 2012-му приєдналася до команди каналу "Україна", зайнявши посаду фіндиректора. У лютому 2017 р. Вікторія Корогод очолила канал "Україна". Четвертий рік поспіль канал є найрейтинговішим телеканалом країни як загальної, так і за комерційною аудиторією. За даними ІТК, до 2019 р. середня частка каналу "Україна" за комерційною аудиторією 18-54 (50 тис+) склала 11%, рейтинг - 1,37%.

В ефірі каналу "Україна" представлені інформаційні програми, соціальні і політичні ток-шоу, розважальні проекти, серіали й фільми, музичні шоу, спортивні трансляції. Велика частина з них - власного виробництва. Канал успішно розвиває міжнародну дистрибуцію контенту: його програми і серіали доступні вже на більш ніж 100 територіях.

ВОЛОДИМИР КОСТЮК, Виконавчий директор АТ "Фармак"

Володимир Костюк працює в компанії "Фармак" з 2008 р. Був начальником цеху по виробництву рідких та м'яких лікарських засобів, потім обіймав посаду операційного директора компанії. Відповідав за розробку і реалізацію стратегії компанії в сфері виробничих операцій, впровадження ефективних бізнес-процесів на виробництві, за управління виробничою діяльністю підприємства, процесами розвитку і розширення виробництва. Напрацював великий досвід у налагодженні контактів з іноземними партнерами, розвитку міжнародного співробітництва фармпідприємства. Має вчений ступінь кандидата фармацевтичних наук.

З 2018 р. Володимир Костюк - виконавчий директор АТ "Фармак". Його головні завдання на цій посаді - зміцнення лідерських позицій АТ "Фармак" на фармацевтичному ринку України і розвиток експортного потенціалу компанії.

ФРАНСУА МАРІОТТ, Генеральний директор Renault в Україні

Франсуа Маріотт у віці 20 років закінчив Вищу школу управління (Institut Supérieur de Gestion) в Парижі. У 1992 р., після стажування в Португалії, приєднався до Renault у Франції. У 2003-2010 рр. очолював маркетинг у країнах Адріатики, Центральної і Східної Європи. У 2010 р. був призначений директором комерційної гамі (Фургон). З жовтня 2014 р. обіймав посаду комерційного директора DACIA, а з квітня 2018 р. очолює правління АТ "Рено Україна".

Компанія Renault займає лідируючі позиції на українському автомобільному ринку п'ять років поспіль. У 2020 р. бренд Renault вже закріпив за собою 20% ринку. Завдяки широкому модельному ряду, конкурентними цінами, власною програмою кредитування Renault Фінанс і кваліфікованої дилерській мережі триває посилення лідерства Renault на всіх ринкових каналах, особливо на роздрібному.

БОРИС МАРКОВ, Голова Ради директорів, Генеральний директор корпорації АТБ

Борис Марков очолює корпорацію АТБ з січня 2005 р. Під його керівництвом корпорація АТБ реалізувала інноваційні для українського ринку проекти, завдання яких - вивести підприємство на світовий рівень ведення бізнесу. Зокрема, це запровадження системи ERP на базі платформи Oracle Retail; використання систем WMS, TMS і GPS в логістиці; використання Space Planning, Floor Planning, Web Publisher, програмних продуктів мерчандайзингу компанії Strategix маркетингу; впровадження інформаційно-аналітичної системи BI (business intelligence).

Ядром корпорації АТБ є компанія "АТБ-Маркет". У квітні 2020 р. вона успішно масштабировала сервіс онлайн-замовлення (Click&Collect) товарів і продуктів першої необхідності, а в кінці травня запустила в тестовому режимі повний цикл власного інтернет-магазину.

АНДРІЙ МАЦОЛА, CEO "Першої власності броварні"

Андрій Мацола отримав вищу освіту у Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю "міжнародна економіка". У 1998 р. заснував дистриб'юторську компанію "Олмар", яка вже в середині 2000 р. стала найбільшим дистриб'ютором пива на заході України. У 2002 р. збудував у Львові експериментальний завод "Галицький бровар". У 2004 р. разом з родиною заснував "Першу приватну броварню".

З 2012 р. компанія здійснює управління двома пивзаводами - у Львові та в Радомишлі - сумарною потужністю 2,3 млн гл пива в рік. Андрій Мацола є найбільшим акціонером компанії, а його партнерами у цьому бізнесі - Європейський банк реконструкції і розвитку і німецький концерн Oettinger. "Перша приватна броварня" входить в четвірку пивоварних компаній України за обсягом виробництва і частці ринку.

ОЛЕКСАНДР НАСІКОВСЬКИЙ, Керуючий партнер групи компаній DIM

Олександр Насіковський заснував групу компаній DIM в 2014 р. Зараз у її портфелі дев'ять проектів загальною площею 740 тис. кв. м на різних стадіях. У червні в Шевченківському районі Києва введено в експлуатацію ЖК А52. Він став шостим будинком, введеним в експлуатацію групою компаній DIM у Києві та Київській області. Раніше девелопер збудував три будинки ЖК "Автограф" у Дніпровському районі столиці, а також ЖК "Родинний" і "Соборний" у Броварах.

Зараз девелопер активно продовжує будівництво будинків у п'яти нових РК. Серед них три ЖК класу комфорт+: LUCKY LAND - "місто в місті" поруч зі 100 га соснового лісу і ТРЦ Lavina Mall, "Метрополіс" на столичних Теремках, а також "Новий Автограф" поруч з парком "Перемога". Також група компаній DIM зводить два проекти бізнес-класу: РК A136 Highlight House в діловому центрі Києва і Park Lake City під Києвом.

ВАДИМ НЕСТЕРЕНКО, Голова наглядової ради Ristone Holdings

Вадим Нестеренко в 1992 р. закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю "механізація сільського господарства". З 1997 р. - засновник і голова наглядової ради агрохолдингу Ristone Holdings. Головні напрямки діяльності холдингу - виробництво олії, шроту та пелет, виробництво хліба, хлібобулочних, макаронних виробів і борошна, зберігання і переробка зерна, рослинництво, овочівництво, тваринництво.

На початку 2019 р. Ristone Holdings запустив один із найбільш перспективних інвестиційних проектів - комплекс переробки олійних культур "Ристон Ойл" з планової добовою потужністю 640 т. В червні 2020 р. холдинг приступив до третьої черги будівництва комплексу (створення елеватора на 20 т зберігання). Роботи планується закінчити вже цієї осені.

ЮРІЙ РИЖЕНКОВ, Генеральний директор Групи Метінвест

Юрій Риженков займає посаду гендиректора ТОВ "Метінвест Холдинг" з грудня 2013 р. Під його керівництвом компанія успішно реалізує Технологічну стратегію, розроблену до 2030 р. Так, в 2019 р. Метінвест завершив великі інвестпроекти, в тому числі капремонт доменної печі №3 меткомбінату "Азовсталь" з одночасним монтажем установки вдування пиловугільного палива, а також реконструкцію листопрокатного цеху 1700 на Маріупольському меткомбінаті ім. Ілліча.

У 2020 р. на Центральному Гзк Групи Метінвест був завершений масштабний проект з модернізації фабрики збагачення для виробництва концентрату преміального класу з масовою часткою заліза 70,5%. Це дозволило створити першу в Україні технологічну лінію з виробництва висококласного окатишів для технології DRI (прямого відновлення заліза). Загальний обсяг капвкладень Групи Метінвест в 2019 р. досяг п'ятирічного максимуму і склав $1,055 млрд.

ЛЮДМИЛА СЕВРЮК, Директор "Брокард-Україна"

Людмила Севрюк у 1981 р. закінчила торговий факультет Київського торговельно-економічного інституту. Після закінчення вузу працювала в Києві товарознавцем в оптово-роздрібного об'єднання "Дитячий світ", з 1991 р. обіймала посаду начальника відділу зовнішньоекономічних зв'язків універмагу "Дитячий світ" на Дарниці. З 1999 року - директор ТОВ "Брокард-Україна", компанії, з якою у 1997 р. почалася нова історія преміальної косметики та парфумерії в Україні. Під керівництвом Людмили Севрюк компанія "Брокард-Україна" побудувала найбільшу в країні мультібрендовую мережа сегмента luxury.

Мережа магазинів BROCARD, Kiehl's, М. А. С. представляє тільки оригінальну продукцію, працює винятково з офіційними представниками і постачальниками брендів в Україні, гарантує якість і справжність кожного товару і високі стандарти обслуговування.

ТЕТЯНА СЕМЕНЧЕНКО, Співвласник бренду і компанії VOVK

Тетяна Семенченко разом з чоловіком Віталієм Семенченко заснувала в 2012 р. компанію VOVK. І за короткий проміжок часу вони змогли створити бренд, який відомий вже по всій Україні. VOVK - це та сама історія, коли хобі переростає в улюблену справу. Маленький бізнес, який приносив дохід у студентські роки, перетворився у велику всеукраїнську мережу з 39 студій жіночого одягу і трьох студій аксесуарів в 19 містах України, а також інтернет-магазин.

Зараз VOVK - один з лідерів серед українських брендів одягу за темпами зростання довіри клієнтів, "Вибір року" 2016, 2017, 2018 і 2019, володар престижних премій Cosmopolitan awards 2017, "Золотий символ якості товарів і послуг" та нагороди всеукраїнського національного проекту "Українська народна премія" 2017, переможець конкурсів "Фаворит успіху 2017", "Бренд року" 2018 і 2019.\

ОЛЕНА СТОРЧАК, Генеральний директор компанії "Украфлора"

Олена Сторчак закінчила Національну академію управління за спеціальністю "Маркетинг", постійно підвищує свою кваліфікацію в області маркетингу, переговорів, менеджменту, флористики і декорування. За 1998-2012 рр. пройшла шлях від рядового маркетолога до топ-менеджера на ринках FMCG. Експерт у роботі на высокосезонных ринках. Професійний управлінець з сильними навичками стратегічного планування.

З 2013 р. Олена - одна з творців і керуючий директор мережі флористичних бутиків Bouquet. У цьому році ТМ Bouquet виповнюється сім років. За цей час клієнтами салонів стало багато відомих персон: політики, бізнесмени, зірки шоу-бізнесу. З грудня 2015 р. Олена Сторчак - гендиректор ТОВ "Украфлора". Сьогодні "Украфлора" - найбільша в Україні компанія, яка професійно працює на ринку квітів, рослин, товарів для флористів та декораторів, провідний постачальник для мережевого роздробу, флористичних салонів і кіосків.

ЄВГЕН ХАЙНАЦЬКИЙ, Генеральний директор SkyUp Airlines

Євген Хайнацький має за плечима вже близько 22 років роботи в авіакомпаніях на керівних посадах. Працював у компаніях "Аеросвіт", "Роза Вітрів", Air Onix, де накопичив великий досвід у створенні моделей маршрутів, організації комерційної роботи авіаперевізників і забезпечення регулярних і чартерних рейсів. З 2017 р. - генеральний директор створеної компанії SkyUp Airlines. Її польотна програма почалася 21 травня 2018 р.

За перший рік польотів компанія виконала 5203 рейсу і перевезла 870 тис. пасажирів. За другий рік - вже 10940 рейсів і 1 млн 721 тис. пасажирів. Таким чином, кількість пасажирських перевезень за рік подвоїлася. Крім того, з березня 2020 р. компанія розвиває напрямок вантажних перевезень. Зараз у SkyUp Airlines 11 середньомагістральних літаків Boeing. Авіакомпанія, що базується в Києві, Харкові та Львові.

ВОЛОДИМИР ШЕВЧЕНКО, Генеральний директор МТСБУ

Володимир Шевченко займає пост генерального директора Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) з листопада 2014 р. Раніше очолював ревізійну комісію МТСБУ, займав посаду голови наглядової ради страхової компанії "Європейський страховий альянс", був директором Міжнародного інституту управління ризиками.

МТСБУ - це єдине об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Очолюючи дирекції МТСБУ, Володимир Шевченко зробив великий внесок у розвиток ринку ОСАЦВ і діджиталізацію галузі автострахування. Завдяки цьому за 2015-2019 рр. кількість договорів ОСАЦВ збільшилася на 1,2 млн (c 6,8 млн до 8 млн). Потерпілим виплачено майже 9 млрд грн страхових відшкодувань.

КИРИЛО ШЕВЧЕНКО, Голова правління Укргазбанку

Кирило Шевченко очолює правління АБ "Укргазбанк" з 28 травня 2015 р. Обраний на відкритому конкурсі. За ці п'ять років Укргазбанк став українським лідером еко-банкінгу і отримав світове визнання. Міжнародна фінансова корпорація (IFC, член Групи Світового Банку) оголосила Укргазбанк кращим банком-емітентом у Східній Європі в 2019 р. Банк отримав нагороду за досягнення в рамках Глобальної програми IFC з підтримки торгового фінансування.

Завдяки співпраці з IFC Укргазбанк став першим в Україні еко-банком. А приєднання до Глобальної програми підтримки торгівлі надало Укргазбанку можливість збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів клієнтів, значно розширити географію партнерської мережі та підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію та розвиток економіки України.

ОЛЬГА ШЕВЧЕНКО, Виконавчий директор Лінії магазинів EVA

Ольга Шевченко - керівник з 20-річним стажем, закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю "Економічна кібернетика", пройшла програму Executive MBA Міжнародного інституту бізнесу. З 2002-го по 2010-й обіймала посаду операційного директора, з 2010-го - виконавчий директор Лінії магазинів EVA (компанія "РУШ") - лідера на ринку drogerie. Під керівництвом Ольги Шевченко компанія виросла до понад 1000 роздрібних магазинів, відкрила представництво в Китаї, налагодила співпрацю з закордонними партнерами.

Високими темпами розвивається інтернет-магазин eva.ua. Сім років поспіль Лінія магазинів EVA отримує нагороду Національної премії України Retail Awards "Вибір споживача". В 2019-му мережа EVA вдруге визнали "Кращим магазином краси і здоров'я" за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії "Вибір року".

МИХАЙЛО ШЕЛЕМБА, Генеральний директор "Датагруп"

Михайло Шелемба - випускник економічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка. Починав кар'єру в 2007 р. в Piraeus Bank Ukraine. Потім керував проектами в банківській, телекомунікаційній, гірничо-металургійної та інших галузях в McKinsey Ukraine (2011-2014) і McKinsey Middle East (2014-2016).

Влітку 2016 р. Михаїл очолив команду "Датагруп". Йому вдалося провести масштабну ІТ-трансформацію, запустити програми розвитку персоналу та оптимізувати бізнес-процеси, що дозволило підвищити ефективність бізнесу.

У 2019 р. фінансові показники "Датагруп" демонстрували позитивну динаміку завдяки успішно проведеній трансформації і завершенню автоматизації більшості процесів всередині компанії. При цьому "Датагруп" вивела на ринок нову лінійку послуг з кібербезпеки, запустила масштабний проект з модернізації мережі та інвестувала в нові сервіси.

НАТАЛІЯ ШМИГЕЛЬСКАЯ, Засновниця холдингу "Асторг"

Наталія Шмигельская закінчила Харківський національний економічний університет; Національну академію державного управління при президентові України; Національний університет "Львівська політехніка" (кандидат юридичних наук); має ступінь President MBA.

У 19 років Наталя створила бізнес без стартового капіталу. Свій перший мільйон доларів заробила в 24 роки. Успішно керує командою понад 400 осіб.
Холдинг "Асторг" має три основні сфери бізнесу. Це оптова торгівля м'ясопродуктами (Торговий дім "Асторг" - один з найбільших гравців на ринку України з постачання охолодженої і свіжомороженої продукції з м'яса птиці), переробка м'ясопродуктів (м'ясопереробний комбінат "Укрптахосервис" - ТМ "Готово", "Укрптаха", "Пташка") і агропромисловість (виробництво, реалізація та експорт соняшникової олії та шроту).

ДМИТРО ШПАКОВ, Президент AB InBev Efes

Дмитро Шпаков працює в компанії AB InBev з 1998 р. Починав з посади торгового представника, в 2007-му став директором з продажів. Успішно впровадив програму по стандартизації процесів в службі продажів, що дозволило його команді стати однією з найефективніших в AB InBev. Разом зі своєю командою створив одну з кращих систем дистрибуції на українському ринку споживчих товарів. З 2014-го обійняв посаду президента компанії "САН Інбев", а в 2018 р. став президентом об'єднаного підприємства AB InBev Efes, очоливши інтеграцію бізнесу двох найбільших світових гравців пивоварної індустрії Anheuser-Buch InВev і Anadolu Efes на ринку Східної Європи. Під його керівництвом об'єднана компанія продовжує нарощувати виробництво, продажу та фінансові показники, розширювати портфель брендів і посилювати політику корпоративної соціальної відповідальності.

ІГОР ЩУРІВ, Генеральний директор "ДТЕК Нафтогаз"

Ігор Щуров має дві вищі освіти за спеціальностями "розробка нафтових і газових родовищ" та "фінанси і кредит". Кандидат технічних наук. Ігор Щуров очолює нафтогазовий бізнес ДТЕК з 2011 р. До цього він працював на великих підприємствах нафтогазового сектора, в тому числі і в російському "Юкосі". Під його керівництвом "ДТЕК Нафтогаз" за чотири роки наростив видобуток газу більш ніж у три рази - до 1,66 млрд куб. м, поставивши рекорд серед приватних газовидобувних компаній.

У планах збільшити цей показник до 2 млрд куб. м в 2021 р. і до 5 млрд куб. м - в найближчі п'ять років. Зростання видобутку сприяють системні інвестиції та інновації, які впроваджуються компанією. Для цього "ДТЕК Нафтогаз" першим в українській газовидобутку створив власний Технологічний центр з експертною радою. Сьогодні компанія є лідером глибокого буріння в Україні і успішно розробляє одні з найбільш складних родовищ газу в Європі, застосовуючи діджитал-технології.

    Реклама на dsnews.ua