• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Транш МВФ: у Раді обіцяють ухвалити всі необхідні закони

До 1 червня поточного року Верховна Рада ухвалить усі необхідні закони для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом в рамках виділення траншу Україні в обсязі 5 млрд доларі

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова провладної фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, інформує "ДС".

"1 червня для нас – крайній термін. І уряд, і парламент, і Офіс президента мають намір дотримуватися цієї дати", — цитує слова Арахамії пресслужба "Слуги народу".

За його словами, йдеться, зокрема, про остаточне ухвалення закону про кримінальне покарання чиновників за брехню в деклараціях, про внесення змін до закону про НАБУ. Також планується внести зміни до закону про Нацбанк для зміцнення його незалежності.

Арахамія розповів, що раніше між Україною та міжнародними донорами існували розбіжності з приводу того, хто має отримати більшість голосів при призначенні директора НАБУ. За його словами, поки модель ухвалення такого рішення ще невідома, "але вона має бути компромісною".

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що Україна і МВФ можуть досягти домовленостей на рівні staff level agreement у найближчі два місяці. У Мінфіні заявляють, що бачать прогрес у перемовинах з Міжнародним валютним фондом та вважають, що "наближаються до порозуміння з МВФ у деяких питаннях".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua