• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У проєкт держбюджету-2021 внесено кілька тисяч правок

Реклама на dsnews.ua

У законопроєкт "Про державний бюджет на 2021 рік" внесено вже близько 5 тисяч правок і Комітет Верховної Ради з питань бюджету розглядатиме їх наступного тижня

Про це розповіла заступник голови фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

"Я знаю, що наступного тижня Бюджетний комітет буде розглядати ретельно поправки. Подано близько пʼяти тисяч правок до бюджету. Це доволі складна робота, але Бюджетний комітет працюватиме, якщо потрібно, в режимі відео-конференції, онлайн, це доступно", — розповіла депутат.

Кравчук також висловила переконання, що народні депутати зможуть зібратися 20 жовтня на засідання парламенту для розгляду проєкту держбюджету в першому читанні.

"Зараз якраз максимально той період, щоб зменшити соціальні контакти і щоб видужали народні депутати, які зараз хворіють. Зараз хворіє, наскільки я памʼятаю, 22 народні депутати загалом у Верховній Раді і в нашій фракції — девʼять. На жаль, вчора ще додався ще один позитивний тест в одного з моїх колег. Тому дійсно, для цього потрібен час. Добре, що зараз іде робота в комітетах", — зазначила Кравчук.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 14 вересня затвердив проєкт державного бюджету на 2021 рік.

Нагадаємо, 10 вересня премʼєр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив основні параметри держбюджету-2021. За його словами, зростання ВВП планується на рівні 4,7%, дефіцит бюджету за планом буде 6%, а курс долара складе 29 грн/$.

    Реклама на dsnews.ua