• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

У Зеленського обіцяли різко не підвищувати тариф на електроенергію

Різкого підвищення тарифів на електроенергію в Україні не буде, а схема розрахунків буде оприлюднена до 24 серпня

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу прессекретар президента Сергій Никифоров, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Ще  раз хочу наголосити на тому, що різкого підняття тарифів на електроенергію, яким зараз активно намагаються залякувати, не буде. Для багатьох його не буде взагалі", — підкреслив він.

За словами Никифорова, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони, уряд і Нацкомісія з регулювання ринку енергетики і комунальних послуг опрацьовують питання про те, якою саме має бути система оплати за електроенергію.

"РНБО на це виділила певний час. Думаю, що до Дня Незалежності, можливо раніше, побачимо, хто й скільки має платити. Але ключове: різкого зростання тарифів ми не побачимо. Це те, на чому я хочу наголосити", — сказав він.

Никифоров також додав, що і влада пильно стежить за ситуацією на енергетичному ринку в контексті підготовки до опалювального сезону.

Як повідомляла "ДС", 28 липня Кабінет міністрів ухвалив рішення, згідно з яким фіксована ціна на електроенергію буде залишатися до 31 серпня 2021 року. З вересня вона буде формуватися вже на ринкових принципах.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua