• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Зеленського озвучили умову отримання іпотечного кредиту

Реклама на dsnews.ua

Єдиною умовою отримання іпотечного кредиту є наявність доходу сім'ї позичальників або домогосподарства, який дозволить його обслуговувати

Про це заявила на брифінгу заступник глави Офісу президента України Юлія Ковалів, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

За її словами, в середньому тривалість іпотечних кредитів становить від 10 до 30 років.

Ковалів також розповіла, що немає однієї програми, за якою працює іпотека, але в середньому це ставка від 8,8% до 9,9% або 10%.

"Отримувати може будь-хто. Єдина вимога - це те, що позичальники повинні продемонструвати банкам наявність доходу їх сім'ї чи домогосподарства, який дозволить їм обслуговувати свій кредит", — зазначила вона.

Нагадаємо, що програма "Доступні кредити", розпочата ще взимку, орієнтована на бізнес з річним доходом до 50 млн грн і (кредит під 5% річних за умови найму двох нових працівників або 7% без такої умови) і річним доходом від 50 до 100 млн грн (9% річних з можливістю зменшення ставки за створення робочих місць).

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, ця держпрограма стає все більш популярною

    Реклама на dsnews.ua