• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У "ДНР" розкрили умови, які запропонували інвестору Донецького метзаводу

Бізнес-структури Ігоря Андрєєва, який став новим інвестором Донецького металургійного заводу, звільнені терористами "ДНР" від сплати податків і рахунків за електроенергію

ДМЗ
ДМЗ
Реклама на dsnews.ua

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив засновник банди "Схід" Олександр Ходаковський, передає "ДС".

Він уточнив, що такі преференції отримали підприємство Андрєєва з виготовлення пельменів і вареників «Геркулес», мережа магазинів «Молоко» тощо.

Ходаковський вважає ситуацію двоякою: "У цьому є часткова виправданість — зараз складно знайти інвесторів. Але з практики роботи заводу "Юзівський" під його ж керівництвом можна зробити наступний висновок: на торговий дім, зареєстрований у Росії, продукція йде нижче собівартості, а продається майже за ринковою ціною".

При цьому більш низька собівартість забезпечується за рахунок невиплат «податків» і рахунків за електроенергію, пояснює він.

«На виправдання Андрєєва можна сказати, що і його попередники хронічно не платили в бюджет і віддали підприємство з накопиченими боргами — Андрєєв просто продовжує усталену традицію. При цьому у нас на території ціна на металобрухт штучно тримається майже вдвічі нижчою, ніж у Росії, що теж призводить до збільшення дохідної частини», — розповів Ходаковський.

Ситуацію ситуація він не вважає трагічною, бо «все недоотримане в наш бюджет ми вимагатимемо у Росії, яка не дає територіям [Донбасу] схлопнутися, і баланс буде вирівняно».

«Так що ми, в принципі, залишаємося в чистому виграші: ДМЗ запрацює, гудок про це сповістить, люди повернуться до виробництва. А що до електроенергії, за яку не заплатять, то тут теж не трагедія — при дешевому вугіллі і робочій силі енергетики все одно в плюсі», — вважає терорист.

Нагадаємо, вчора про запуск ДМЗ повідомив ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін. Сьогодні стало відомо, що інвестором є донецький бізнесмен Ігор Андрєєв, який продовжив заробляти при «ДНР».

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua