• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

В IKEA розкрили, що ще задумали в Україні

Реклама на dsnews.ua
Шведська компанія IKEA має намір разом з відкриттям магазину в Києві запустити інтернет-представництво

Про це повідомив головний виконавчий директор IKEA в Південно-Східній Європі Стефан Вановербеке, передає "ДС" з посиланням на "Українські новини".

"За результатами роботи нашої першої точки реалізації будемо будувати подальші плани, відкриватися в інших локаціях, в тому числі будемо намагатися якомога швидше запускати електронний магазин, тобто електронну комерцію, що прискорить темпи нашого виходу на ринок і зробить нас більш доступними для широкого кола споживачів", - сказав він.

Конкретні терміни запуску інтернет-магазину Вановербеке не уточнив, при цьому зазначивши, що для його повноцінної роботи необхідно побудова мережі дистрибуції.

"IKEA зараз займається розробкою абсолютно нового цифрового рішення, яке буде максимально дружнім для споживача. І ми хотіли б в Україні впроваджувати не стару систему, а виходити з нової системи. Саме тому потрібно буде трохи більше часу... Нам необхідно налагоджувати роботу нашої мережі дистрибуції і вже тоді можна буде говорити про повноцінний запуск", - сказав він.

Як повідомляла "ДС", торговельна мережа з продажу меблів і товарів для дому IKEA з липня проводить набір співробітників для свого першого магазина в Україні.

Магазин буде розташований в київському ТРЦ Ocean Mall, його відкриють у 2019 році поруч з ТРЦ Ocean Plazа.

    Реклама на dsnews.ua