• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У Краматорську проїзд у тролейбусах подорожчав до 8 гривень, у маршрутках — до 10

У Краматорську виконком міськради 2 червня ухвалив рішення підвищити вартість проїзду в тролейбусах, автобусах і маршрутках

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби міськради, передає "ДС".

Начальник відділу транспорту, зв'язку та енергетики Олена Бахметьева зазначила, що в складі тарифу, який діє зараз, зарплата водія становить 7000 гривень, у нових розрахунках пропонується підняти зарплати до 12 500 грн. За її словами, це дозволить вирішити проблему "кадрового голоду" на підприємствах-перевізниках.

"Крім того, ми ставимо приватним перевізникам конкурсне завдання — оновлення рухомого складу, обладнання техніки GPRS-системами і системами безготівкової оплати проїзду. Тому пропозиція підняти тариф обгрунтована", — сказала Олена Бахметьева.

Мер Краматорська Олександр Гончаренко наголосив, що приватні перевізники не підвищували тариф 7 гривень протягом трьох років. Зараз же вони могли просто не вийти на конкурс, і місто залишилося би без 100 одиниць транспорту, купувати який у бюджету немає можливості.

"Скажіть, будь ласка, заробітна плата щорічно зростає? Електроенергія, газ та інше? Якщо ми хочемо, щоб перевізники купували новий транспорт — вони повинні змінити тарифи", — заявив Олександр Гончаренко.

В результаті розгляду виконком Краматорської міськради затвердив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Проїзд у тролейбусах тепер коштуватиме 8 гривень, в автобусах (приватних і комунальних) — 10 гривень.

Нагадаємо, Львівський міськвиконком на засіданні в п'ятницю, 21 травня, прийняв рішення про підвищення тарифу на проїзд у всіх видах громадського транспорту до 10 гривень.

У Вінниці з 1 червня вартість проїзду в маршрутних таксі також підвищили до 10 гривень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua