• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

З 7 грн до 10: у Львові підняли ціни на проїзд в громадському транспорті

Львівський міський виконком на засіданні в п'ятницю, 21 травня, ухвалив рішення про підвищення тарифу на проїзд у всіх видах громадського транспорту в місті до 10 гривень

Громадський транспорт у Львові
Громадський транспорт у Львові / Galnet
Реклама на dsnews.ua

Рішення набуває чинності з дати його опублікування, передає "ДС" з посиланням на сайт Львівської міськради.

Водночас вартість проїзду в електротранспорті буде залежати від способу покупки квитка: 10 грн — якщо купувати квиток у водія, 9 грн — за умови купівлі квитка в спеціалізованих точках продажу і 8,5 грн — при купівлі квитка онлайн.

Крім цього, уточнили в міськраді, для студентів вартість разового квитка на проїзд в електротранспорті при покупці у водія складе 5 грн., А онлайн-квиток — 4 грн.

Вартість місячних проїзних в електротранспорті залишається без змін: 150 грн (80 грн — для пільгових категорій).

Заступник мера Львова Ірина Маруняк під час виступу на засіданні виконкому заявила, що таке рішення є компромісним.

"Станом на даний час економічно обгрунтований тариф на проїзд в електротранспорті становить 12,4 грн, а в автобусах — 14,6 грн. Але зараз ми вносимо пропозицію на розгляд виконкому, щоб тариф становив 10 грн, беручи до уваги результати громадських слухань та можливості наших жителів ", — сказала Маруняк.

Нагадаємо, 13 травня КП "Київський метрополітен" і КП "Київпастранс" закликали столичну владу підтримати підприємства під час пандемії — виділити кошти з бюджету, або переглянути тарифи на проїзд. КП заявили, що обґрунтована ціна поїздки в метро становить 21 гривню, а в наземному транспорті — 25 гривень.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua