• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В Мінекономіки вважають виплати ФОПам у 8 тис. грн "достатніми"

Реклама на dsnews.ua

Близько 1,7 млн українців отримають обіцяні 8 тис. грн фінансової допомоги у зв'язку зі втратою частини зарплати або доходу через карантин

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка в ефірі телеканалу "1+1", передає "ДС".

За словами Качки, обіцяні 8 тис. грн у звʼязку зі втратою частини зарплати або доходу через карантин отримають близько 1,7 млн людей. Найбільша частка — це допомога для тих найманих працівників, які не будуть працювати.

Заступник міністра вважає, що ця сума — "достатня" для більшості людей.

"8 тис. грн для багатьох людей, які працюють на гідній, але невисокооплачуваній роботі — це достатньо великі гроші. В принципі, зрозуміло, що для бізнесменів та підприємців, які заробляють набагато більше, ці кошти мізерні. Але з точки зору людини, яка має зарплату від 10 до 30 тис. грн., ці 8 тис. грн допомоги є достатньою сумою", — сказав Тарас Качка.

Як писала "ДС", закон, згідно з яким фізичні особи-підприємці можуть розраховувати на виплати в розмірі 8 тис. грн через карантин, набув чинності 10 грудня.

    Реклама на dsnews.ua