• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

"Велике будівництво" Зеленського: Україна відмовляється від "поточних середніх" ремонтів доріг

На початку 2022 року набирає чинності ДСТУ 8747, згідно з яким Укравтодор повністю відмовиться від поточного середнього ремонту, зокрема при реалізації проєктів програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба Укравтодору.

Таким чином, з 2022 року в Україні встановлюється лише 2 види ремонтів: капітальний та поточний. Виключенням є проєкти, реалізація яких уже стартувала за стандартами поточного середнього ремонту.

«Практика поточного середнього ремонту себе вичерпала. Зокрема і через те, що усі дорожні проекти «Великого будівництва» з початку 2020 року максимально наближені до рівня капітального ремонту. Суспільний контроль, взаємодія влади та громадськості є ефективним способом покращення якості робіт», — йдеться у повідомленні.

Як відомо, основну мережу доріг побудували ще у 70-80 роках: це 120 тисяч км доріг місцевого значення і близько 47 тис. км доріг державного значення. Відсутність ремонту десятиліттями призвело до того, що більшість мережі є вкрай зношеною. 

Аби виправити ситуацію, з 2020 року, коли стартувало «Велике будівництво», нова команда Укравтодору посилила контроль за об’єктами поточного середнього ремонту.

«У понад 80% випадків за структурою робіт його наблизили до рівня капітального ремонту. Вперше за роки незалежності кожен проєкт поточного середнього ремонту проходить Секцію 5 «Проектування автомобільних доріг та мостів» Науково-технічної ради ДП «ДерждорНДІ», — повідомляє Укравтодор. Раніше погодження Секції 5 науково-дослідного інституту потребували лише проєкти будівництва, реконструкції чи капітального ремонту.

Крім того, навесні координатори CoST провели обстеження відремонтованих доріг державного значення у низці областей України. Спеціалісти виявили чимало пошкоджень на об‘єктах, навіть тих, що тільки здали в експлуатацію: тріщини, колійність, перші вибоїни на дорогах територіального, регіонального та національного значення.

Спеціалісти встановили, що переважна більшість об’єктів, де виявили дефекти, оновлювались за старими проєктами поточного середнього ремонту, де не передбачалось ані укріплення дорожньої основи, ані посилення несної здатності дороги в цілому.

Нагадаємо, заступник голови Офісу президента, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко заявив, що до кінця 2023 року планують відбудувати всю мережу загальнодержавних доріг (трас між містами), за яку відповідає Укравтодор. Це більше 20 тисяч кілометрів. 

    Реклама на dsnews.ua