• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Закон про "8 тисяч для ФОПів" набув чинності

Реклама на dsnews.ua

Закон, згідно з яким фізичні особи-підприємці отримають виплати в розмірі про 8 тис. грн через карантин, набув чинності 10 грудня

Закон оприлюднили у виданні "Голос України" 9 грудня. Він набуває чинності з дня, наступного за днем ​​опублікування, передає "ДС".

Закон забезпечує виплату з держбюджету одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які втратили частину зарплати або доходу через введеного карантину.

Одноразові виплати також отримає бізнес — для збереження робочих місць найманих працівників. Крім того, передбачена одноразова компенсація витрат, понесених за сплату ЄСВ.

Для підприємств, роботу яких призупинили через карантин, на період його дії та ще місяця з дня закінчення продовжили дію договорів оренди комунального та державного майна, термін яких спливає під час обмежувальних заходів.

Крім того, на час карантину і після його закінчення не будуть припиняти дію і анулювати ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензії.

До страхового стажу включатимуть період, протягом якого особа отримувала допомогу з часткового безробіття на період карантину.

Як писала "ДС", 4 грудня Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект №4429, згідно з яким фізичні особи-підприємці можуть розраховувати на виплати у 8 тис. грн у звʼязку з карантином.

    Реклама на dsnews.ua