• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

ROZGOLOS: Функція SOS, яка захищає від свавілля та беззаконня та одразу відправляє геопозицію вашим близьким

Більше 400-от активацій функції SOS відбулось через додаток ROZGOLOS тільки за минулий 2023 рік. А станом на травень 2024 року кількість користувачів, згідно офіційної інформації від компанії, збільшилася на кілька тисяч та продовжує активно зростати

Реклама на dsnews.ua

І що важливо зазначити, що наразі у ROZGOLOS є тільки версія для користувачів Android, а вже на другу половину літа планується реліз для користувачів iOS. Це одразу збільшить базу клієнтів які вже стоять у листі очікування та навіть донатять на прискорення запуску версії для смартфонів Apple. 

Чому ця функція користується великим попитом, та що стало поштовхом до створення додатку ROZGOLOS — ви зрозумієте, коли дізнаєтесь про всі можливості більш детально на офіційному сайті Rozgolos.online. 

Функція SOS є однією із самих головних у додатку, але зазвичай її активують тільки у випадках, коли ситуація вже критична і потрібно убезпечити себе від свавілля та беззаконня влади, або під час якихось навіть конфліктних ситуацій попередивши протиправні дії по відношенню до себе. Особливістю функції є можливість її активації у кілька кліків з майже миттєвою передачею інформацією про подію вашому наближенному колу осіб, або навіть одразу вашому адвокату. І що важливо, активація функції SOS одночасно передає і вашу точну геопозицію, куди при необхідності зможуть виїхати вам на допомогу. 

Саме ця функція зараз має дуже великий попит під час силової мобілізації у тих випадках, коли представники ТЦК порушуючи права людини насильно проти волі намагаються вчиняти якісь дії по відношенню до чоловіків. 

При цьому, головна місія роботи додатку ROZGOLOS полягає у можливості людини вміти себе захищати, та аргументовано відстоювати свої права. Адже саме знання законів позбавляє від подальшої відповідальності.

Одночасно з функцією SOS для користувачів є функції аудіо та відео фіксації з миттєвим збереженням у хмару. І якщо навіть у вас заберуть смартфон — цей запис зможуть використвовувати вже як докази для захисту у суді ваші близькі та адвокат. 

Крім того, у додатку постійно збільшуються чек листи та алгоритми дій по найгострішим питанням, що дозволяє покроково та без помилок отримувати бажаний результат. А якщо під час користування виникатимуть якісь питання — то всі користувачі через додаток завжди зможуть отримати відповіді та консультації від адвокатів ROZGOLOS.

Користування додатком дуже просте та логічне і не потребує особливих знань, а для нових користувачів які хочуть спочатку спробувати та подивитись на функціонал є демо версія, яка є у доступі для всіх протягом 7 днів. Після чого вам будуть запропоновані варіанти підписок строком на 1, 3, 6 та 12 місяців з повним функціоналом додатку. Більш детальну інформацію ви можете дізнатись на офіційному сайті компанії https://rozgolos.online

При цьому ROZGOLOS ніяким чином не виступає проти мобілізації та не закликає до цього. Головною метою команди додатку є можливість зробити Українців більш юридично освіченими, знати свої права та вміти їх захищати. А якщо їх порушують, то завжди на допомогу прийде ROZGOLOS.

Тому і основне гасло компанії: Щоб з вами не відбувалось, завжди при собі майте ROZGOLOS.

    Реклама на dsnews.ua