• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Acer Aspire 5: недорогий ноутбук для роботи і не тільки

Лінійка Acer Aspire багатогранна: включає тонкі трансформери, екологічні та енергоефективні ультрабуки, універсальні ноутбуки з повнорозмірною клавіатурою та великим екраном. Усі вони максимально прості у використанні та орієнтовані на широкий спектр завдань

Реклама на dsnews.ua

Ціна та якість – у балансі, дизайн – у найкращих традиціях Acer. Стриманий мінімалізм вдало поєднується з високими експлуатаційними характеристиками. Роки стабільності та продуктивності гарантовані.

Відмінна "база" з перспективами модернізації — Acer 5 Aspire. Численні варіації цього ноутбука створені для вимогливих користувачів.

Acer Aspire 5 ідеально підлаштовується під офісну роботу та під "удальонку". Чіткий екран менше навантажує очі, клавіші спрацьовують швидко та без звуків, тачпад знаходиться у зручному місці. Вага та габарити оптимальні для транспортування в сумці чи чохлі. Є вбудована камера, завдяки якій можлива дистанційна співпраця з партнерами. Вебка також дозволяє організовувати онлайн-співбесіди та зустрічі, "брейнсторміти" з колегами в комфортній обстановці.

Також лептоп із серії Aspire придатний для 3Д моделювання та роботи в архітектурних додатках, розробки дизайн-проєктів за допомогою профільного ПЗ, програмування та навіть ігор. Широка сфера використання – не єдина перевага моделей Aspire 5.

Довговічність

Виробник гарантує якість кожного пристрою. Максимальна довговічність досягається завдяки низці факторів:

  1. Сертифіковані запчастини від перевірених виробників: АМД, Інтел, Нвідіа.
  2. Успішно пройшли тестування матеріали виготовлення корпусу, кнопок, кріплень.
  3. Можливість модернізації. Можна покращити продуктивність, якщо встановити додаткову оперативну пам'ять, замінити основний накопичувач.

Безпека

Для захисту від злому, витоку конфіденційних даних та втрати ноутбука передбачено низку особливостей:

  • Роз'єм, який дозволяє приєднати кенсінгтонський замок. Це підстрахування від крадіжки за умови частого використання у людних місцях.
  • TPM-модуль, відповідальний за шифрування та сприяє покращенню ефективності інших елементів захисту.
  • Датчик відбитка, як і на багатьох смартфонах, — для безпомилкової ідентифікації власника.

Просунута камера

Крім того, що веб-камера видає чітке зображення, вона також підтримує додаткові функції. Серед них якісне розмиття фону, автоматичний пошук вдалих ракурсів, корекція погляду — для постійного зорового контакту зі співрозмовником.

Автономність

При помірних навантаженнях Aspire 5 здатний забезпечити до 8-9 годин безперервної роботи у додатках та браузері. Висока автономність – завдяки надійній батареї та оптимізованому процесору. Також на час функціонування без заряджання впливає версія операційної системи, яку користувач може вибрати на свій смак.

Якісне "залізо" дає повну функціональність та дозволяє отримати максимум за мінімум. При бюджеті до 1000 доларів можна розраховувати на добротний набір комплектуючих, починаючи з матриці екрану і закінчуючи процесором з підтримкою розгону.

    Реклама на dsnews.ua