• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Ольга Міщенко: Після Одеси Radisson Hotel може з'явитися у Львові

"ДС" поговорила з генеральним менеджером готелю Radisson Hotel City Centre Odesa Ольгою Міщенко про вплив пандемії коронавірусу на туризм і про те, чому варто відвідати Одесу цього літа

Ольга Міщенко
Реклама на dsnews.ua

"ДС" Чому Radisson Hotel Group вибрав Одесу для відкриття готелю?

О.М. Одеса — перлина України. Складно знайти місто, яке б так притягувало туристів. В Одесі є все: унікальна культура, красива архітектура, море, якісна інфраструктура, неповторний одеський колорит. Крім того, в місті можна скуштувати смачну локальну кухню.

Також Одеса — серйозний центр ділового життя. У 2021 році Україна підписала з ОАЕ ряд двосторонніх договорів, спрямованих на розвиток туризму і залучення інвестицій, на загальну суму в $3 млрд. Тепер Одеса часто зустрічає бізнесменів з цієї країни.

Не можна забувати про те, що Україна прагне до вступу в НАТО, і в Одесі часто проводять військові навчання, в тому числі легендарний "Сі Бриз".

"ДС" Карантинна епоха стимулювала українців уважніше вивчати туристичні напрямки в Україні. Чи збільшився потік туристів в Одесу?

О.М. Світ уже трохи адаптувався до пандемії. В Україні почалася вакцинація, і є надія, що скоро всі бажаючі зможуть отримати щеплення. Крім того, виробляється колективний імунітет. Тому ми з оптимізмом дивимося в майбутнє і сподіваємося на повернення внутрішнього попиту вже цього сезону.

Зовнішні ринки поки що обережні, можливо, до осені ситуація зміниться на краще. Але сплеск інтересу до Одеси серед внутрішніх туристів не підлягає сумніву, і я впевнена, що він залишиться з нами і після завершення пандемії.

Реклама на dsnews.ua

"ДС" Кожен готель мережі Radisson особливий. У чому буде родзинка Radisson Hotel City Centre Odesa?

О.М. Родзинка буде в самій Одесі! Готель розташований на легендарній вулиці Дерибасівській, оспіваній в музиці, літературі та фольклорі. Це чарівна локація, її оточують головні одеські пам'ятки — Потьомкінські сходи, Міський сад, Пасаж, Оперний театр... Наші гості можуть відправитися на незабутній променад і сповна відчути атмосферу міста, його колорит.

У готелі є спеціальний одеський дворик — елегантний, затишний, зелений. Тут відвідувачі зможуть відпочити в кінці насиченого дня, розслабитися, отримати задоволення від спілкування або ж, навпаки, насолодитися тишею.

В меню ресторану інтегрована одеська кухня. Ми намагаємося локалізувати меню, а південь України дуже багатий на смачні фрукти і овочі. Наші гості зможуть насолодитися незрівнянним смаком місцевих персиків, абрикосів, помідорів сорту "Мікадо".

І, звичайно ж, люди. У одеситів інший підхід до життя, їх виділяє непотоплюваний оптимізм. Весь наш персонал — це дуже привітні, веселі і відкриті люди, і гості зможуть відчути одеський характер.

"ДС" Які плани у бренду на майбутнє? Чи плануєте відкривати нові готелі в Україні і де вони можуть бути розташовані?

О.М. Radisson Hotel Group давно зацікавлений в Україні, для нас це дуже перспективний ринок. Адже нашу країну відкривають для себе іноземці, сюди приїжджають відпочивати і укладати ділові угоди. Та й українці почали по-іншому дивитися на країну. Відпочинок в Одесі за рівнем сервісу і колориту може посперечатися з уїкендом у Кракові, Будапешті чи іншій європейській столиці.

Тому ми хотіли б розширити мережу готелів. Насамперед відкрити готель класу Radison Red у Львові. У Харкові та Дніпрі, активних центрах ділового життя, думаємо про відкриття готелів класу Radison Blu і Radisson, які найкраще підійдуть для бізнесменів. Також в планах — ще один готель у Києві, цього разу — преміального класу Radisson Collection.

    Реклама на dsnews.ua