• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Їсти не можна відмовитись: лікар назвала користь солі

Дієтологі регулярно розповідаютьсяпро шкоду від солі для організму та рекомендують зменшити її споживання до мінімуму. Деякі прихильники здорового способу життя та правильного харчування вирішують взагалі відмовитися від цієї приправи. Однак тривала відмова від солі може бути шкідливою

Реклама на dsnews.ua

Про це попередила лікар-ендокринолог, пише lady.kyiv.ua.

Тривала відмова від солі спричиняє дефіцит натрію в організмі, негативно позначається на здоров’ї та знижує якість життя.

"У цьому випадку інтенсивно виводяться вода і калій, що збільшує навантаження на нирки. З’являється головний біль, виникає слабкість, нудота, порушується травлення, падає артеріальний тиск, регулярно паморочиться голова", – пояснила вона.

За словами лікарки, відмова від солі не має перевищувати трьох днів на тиждень. Це може допомогти людям, в раціоні яких багато продуктів з високим рівнем солі, позбутися зайвої рідини та набряклості.

Однак відмовлятися від солі на період понад два місяці не варто. За словами лікарки, рівень натрію напряму впливає на функціонування нервової та м'язової систем організму.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua