• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Лохина та чорниця — різниця можливостей. Як і навіщо розрізняти схожі ягоди

Останні роки лохина стала однією з найвідоміших ягід нашої смуги. Добре, що вона майже завжди є у продажу, нехай і за різною ціною. Але навіть переконані шанувальники лохини часом плутають її з чорницею, ледь не вважаючи одну садовою версією іншою

фото лохини та черники
Реклама на dsnews.ua

Чорниця або, як її ще називають, американська чорниця з деяких пір стала справжньою зіркою публікацій, присвячених дієтам здорової краси. Тому чимало людей щиро переконані, що регулярне включення цієї ягоди до раціону – запорука досягнення стрункості. А як бонус – страховка від придбання діабету, холестеринових бляшок, порушень зору та ще тридцяти трьох нещасть. Причому сила віри в цілющі властивості лохини буває така велика, що в разі невдачі "лохиноїди" приходять до думки, що просто не змогли вжити необхідну кількість корисного продукту.

Забігаючи вперед, відразу скажемо, що спочатку низка уявлень про можливості лікування лохиною виникла помилково. А саме – через зовнішню схожість із чорницею, яка дійсно багато сотень років широко застосовується в медичних цілях. А потім компаніям, які активно вклалися в рекламу користі лохини, було незручно визнати помилку.

З іншого боку, вони потім ініціювали дослідження, що показали справжню цінність єдиної ягоди з "чорничного роду", яку вдалося одомашнити.

Властивості лохини або скромниця-універсал

З ботанічної точки зору чорниця та лохина – сестри. Адже обидва ці види широко відомих ягідних рослин (а з ними ще журавлина та брусниця) відносяться до одного й того ж роду Вакциніум із сімейства Верескових. Відповідно, всі вони мають схожі форми листя, квітів і ягід. Хіба що забарвлення плодів їм дісталося "з вигадкою": лохини та чорниці синьо-чорна, а журавлині з брусницями — червона.

фото вискорослої лохини
Лохина високоросла

З них усіх ягоди лохини відрізняються "найстриманішим характером". У них немає ані пронизливої кислоти журавлини, ані гіркоти брусниці, ані солодкості чорниці. А їхні "начинки" під темною шкіркою раптово мають світле забарвлення. Все це є наочним свідченням того, що насиченість лохини антиоксидантними пігментами антоціанами, як і іншими біологічно активними речовинами, порівняно з "рідною" досить помірна.

Реклама на dsnews.ua

Проте збирачі минулого цього не знали, зате дуже цінували лохину за здатність гармонійно поєднуватися з будь-якими з "родинних" ягід. Тому вона постійно була сусідом із ними у різних кулінарних виробах. А оскільки, скажімо, морс з цих дарів лісу з незапам'ятних часів був не тільки ласощами, а й ліками, то і щедрій на врожай лохини зцілені від різних хвороб не шкодували похвал.

Лохина — користь без сумнівів

А ось у чому лохина однозначно виграла у всіх своїх цілющих "сестер", так це в здатності до доместикації. Інакше кажучи, це єдиний представник ягідників з роду Vaccinium, який за дотримання певної агротехніки може виростити будь-який охочий.

Більше того, перетворення лохини на садову культуру дало селекціонерам "зелене світло" для виведення різних її сортів. У підсумку, сьогодні їх вже близько 25.

Саме завдяки цій обставині "американська чорниця" (яку найпростіше відрізнити від справжньої з того, що вона не "очорнює" все, з чим стикається) не має вираженої сезонності. А це означає, що її свіжі ягоди з'являються у магазинах навіть узимку.

Лохину на прилавках магазинів можна зустріти цілий рік. Фото Pexels
Лохину на прилавках магазинів можна зустріти цілий рік. Фото Pexels

За якістю лабораторного вивчення "домашня" лохина теж дає фору будь-яким "дикунам". Тому немає сумнівів, що в ній міститься маса корисних речовин, включаючи важливі вітаміни, мікроелементи, органічні кислоти та "правильну" клітковину. Як наслідок, лохина об'єктивно сприяє нормалізації обміну речовин, покращенню травлення та роботи серця, а також зміцненню стінки судин.

А ще має низький глікемічний індекс (залежно від сорту, від 25 до 46 одиниць) і потенціює дію цукрознижувальних препаратів, що робить її ідеальним компонентом харчування при діабеті.

Чорниця: скільки можна їсти в день та інші тонкощі

Як і всі ягоди з помітно вираженими корисними властивостями, лохина є гарною в міру. За запевненням фахівців, оптимальна денна порція її чорноподібних плодів для дорослої людини становить 100 – 150 г. Це приблизно 1-2 склянки. Перевищення цієї кількості загрожує травним дискомфортом і послабленням випорожнень.

Ще уважніше до споживання лохини повинні підходити люди, які страждають на виразкову хворобу і дискінезію жовчних шляхів. І, зрозуміло, ті, хто пробує її вперше, оскільки індивідуальну нестерпність теж ніхто не скасовував.

При гострих запаленнях шлунка і кишечника від вживання "американської чорниці", як і всіх інших свіжих ягід, фруктів, овочів і зелені, рекомендується утриматися.

Що ж стосується заготівлі про запас, то з лохини виходять прекрасні варення і компоти.

Варення з лохини
Варення з лохини

Ще надійніше заморожування, при якому зберігається максимум корисних властивостей і тонкощів смаку. А ось сушити, на відміну від чорниці, її безглуздо: як цілющі властивості, так і кулінарна привабливість при цьому практично втрачаються.

    Реклама на dsnews.ua