• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Зайвий холестерин: як очистити кров з самого ранку

Всі звикли до стереотипу, що вранці п'ють лише каву. Та й зранку начебто не потрібно очищення, адже шкідливі їжа та різноманітні речовини просто не встигли потрапити до організму

Реклама на dsnews.ua

Однак фахівці стверджують, що це не так, пише woman24.kyiv.ua.

Одним з найкорисніших для організму ранкових напоїв є парагвайський чай мате (Падуб парагвайський). Його спеціалісти рекомендують в якості альтернативи каві.

Мате містить практично всі вітаміни та корисні мінерали, які потрібні організму. Це вітаміни А, В1, В2, ніацин (В3), В5, комплекс С і Е, а також мінерали кальцій, цинк, марганець, залізо, селен, калій, магній, фосфор.

Чай мате дає відразу дуже великий заряд енергії, збагачуючи кров киснем та поживними речовинами, які "запускають" захисні механізми організму. Напій активізує розумову функцію завдяки вмісту теоброміну і теофіліну, які діють як стимулятори мозку. Людям, які страждають від хронічної втоми, стресу він також буде вкрай корисний.

Цей чай також підтримує роботу серця, завдяки властивості впливати певним чином на рівні цукру, холестерину в крові.

"Мате сприяє очищенню крові від зайвого "поганого" холестерину, підвищує рівень "хорошого". Його споживання покращує кровообіг, захищає від серцевої недостатності, нерегулярного серцебиття і низького кров’яного тиску", – повідомили дослідники.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua