• USD 38.5
  • EUR 41.7
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Гостра їжа: користь всупереч міфам

Міфи про нібито шкідливість гострої їжі, особливо для травної системи, доволі росповсюджені і не мають нічого спільного з реаліями

Реклама на dsnews.ua

Фахівці стверджують, що гостра їжа сприятливо впливає на ряд процесів в організмі, пише ua-vestnik.com.

Однією з корисних властивостей гострої їжі є прискорене спалювання калорій. Також, за даними вчених, люди, які віддають перевагу подібній їжі, в середньому їдять менше, ніж ті, хто не включає в свій раціон прянощі. Як показують наукові дослідження, жителі країн, в кухні яких особливий акцент зроблено на гострих стравах, набагато рідше мають проблеми з серцево-судинною системою.

Вся справа в тому, що перець чилі здатний знизити рівень холестерину. А ще цей овоч насичує організм вітамінами А, В і С, природними оліями, капсантином і капсорубином. Разом вони складають вибуховий вітамінний коктейль для людини.

Експерти відзначають: капсаїцин, що відповідає за гостроту, має властивість пригнічувати нервові імпульси, які надходять в мозок при виникненні болю. Активний компонент червоного перцю усуває неприємні відчуття на локальному рівні, а тому його нерідко можна побачити у складі знеболюючих засобів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua