• USD 39.8
  • EUR 42.3
  • GBP 49
Спецпроєкти

Багатодверний холодильник Haier French Door 70 Серії 7 — це вишуканість у зручному обрамленні

Коли мова заходить про побутову техніку, а особливо холодильники, ми звикли до підкреслення їх ергономічної конструкції, яка елегантно вписується в простір будь-якої, навіть маленької кухні

Реклама на dsnews.ua

Або звертаємо увагу на місткість девайсів, що особливо вигідно для великих сімей та людей, які звикли робити багато заготовок. Або до опису всіх дизайнерських рішень, що роблять зовнішній вигляд техніки унікальним. Але холодильник Haier FD 70 Серії 7 відрізняється від усіх конкурентів, адже він гармонійно поєднує всі ці пункти при ширині всього 70 см.

Ця модель із конструкцією French Door — справжній прорив від інженерів та дизайнерів Haier. Дверцята холодильної камери відчиняються, як стулки, що дає змогу значно збільшити корисний об’єм для зберігання, а також полегшити доступ до продуктів. Морозильні камери розташовані в нижній частині та мають технологію легкого доступу Easy Access, з телескопічними напрямними, для спрощення використання та доступу до відсіків.Загалом цей холодильник має 4 секції відкривання, а отже, він є більш енергоефективним. Завдяки такому підходу в кожному відсіку створюється окрема зона зі своєю температурою та вологістю, а втрати тепла при відкритті мінімальні.

Унікальні технології для революційної якості

Холодильник Haier у FD 70 Серії 7 дає змогу отримати максимальний об’єм для зберігання — 337 л холодильної камери з 3 великими поличками та морозильні відсіки із сумарними 140 л для заморозки. При цьому така конструкція робить девайс ергономічним та компактним навіть для обмеженої площі. Якщо звичайні холодильники в середньому мають ширину 60 см, то ця модель — лише 70 см. Але попри всі ці переваги, Haier FD 70 Серії 7 вирізняється ще і своїми унікальними технологіями:

  • Humidity Zone з технологією HCS — спеціальна зона з мембраною із рослинного волокна, де підтримується ідеальна вологість без конденсату для овочів та фруктів;
  • Fresher Techs — поєднання декількох технологій для кращого розподілу холодного повітря та його циркуляції, наприклад, Air Surround дає змогу холоду циркулювати в кожному відділі окремо, по колу, не обдуваючі холодним повітрям продукти;
  • My Zone Plus — відділ, де можна налаштувати температуру в діапазоні -1 до 3 °C для кожного типу продуктів;
  • Total No Frost — система охолодження та заморозки, що не потребує розморожування та виключає появу інею на стінках;
  • фірмовий застосунок hOn, що дає змогу керувати холодильником віддалено.

Дизайн, що враховує практичність

Вдалий та елегантний дизайн — це не лише питання ергономіки та зовнішнього вигляду. Він також робить досвід користування технікою зручнішим та приємнішим. Так, холодильник Haier French Door 70 Серії 7 виключає вібрацію та зайвий шум під час роботи завдяки надійному інверторному компресору з гарантією 15 років. Дверцята мають покриття проти відбитків пальців, а з внутрішньої сторони мають шість поличок. Полички в холодильному відділенні вироблені з гартованого скла, що робить їх ще надійнішими. Також внутрішня камера холодильника освітлюється світлодіодною колоною DayLight на задній стінці, що робить пошук продуктів простим, навіть у найвіддаленіших куточках. 

Холодильник Haier French Door 70 Серії 7 — оптимальний вибір для користувачів, які цінують сучасні технології та елегантний дизайн. 

    Реклама на dsnews.ua