• USD 38.2
 • EUR 41.3
 • GBP 48.2
Спецпроєкти

Бізнес-курси англійської мови для IT

В українському IT-ком’юніті є різні думки з приводу, чи потрібен айтівцям English. Дехто вважає, що знайти роботу можна й з низьким рівнем мови. Але багато фахівців погоджуються, що для успішної кар’єри потрібно вільно розмовляти

Реклама на dsnews.ua

Анастасія Машталяр, CEO Solid English School – школи англійської #1 для IT-фахівців, які прагнуть швидкого та гарантованого результату, розповідає, навіщо айтівцям English та як бізнес-курси англійської мови онлайн допоможуть швидко її прокачати.

Навіщо айтівцям розмовляти англійською

Щоб зрозуміти, чи потрібен айтівцям English, треба розібратися, як працюють українські IT-компанії. Більшість з них – сервісні, тобто надають послуги з розробки застосунків, програм тощо для клієнтів. Їхні замовники – це іноземні бізнеси. Тому техзавдання, інші документи проєкту, спілкування в команді та з клієнтами ведуться англійською мовою.

Чим вищий рівень English, тим краще. Лише подумай, скільки часу потребує написати емейл чи прочитати й зрозуміти документ, якщо англійська на середньому рівні. А якщо ти флюєнт? Тобто, чим більше ти розумієш, чим впевненіший у своїх скілах, тим швидше та якісніше виконуєш свою роботу. Це зменшує кількість помилок та стресу.

Ось додаткові бенефіти для тих, хто вільно володіє English:

 • простіше отримати міжнародну сертифікацію та прокачати CV;
 • можна напряму працювати з іноземними клієнтами;
 • легше отримувати нові знання, адже більшість матеріалів для айтівців виходять спершу англійською.

Як англійська впливає на зарплату

У зарплатному дослідженні Dou за червень 2023 року йдеться про те, що фахівці, які вільно говорять англійською, заробляють більше.

Міддли з рівнем Intermediate отримують приблизно $2500. Але якщо твій рівень Upper-Intermediate, то зарплата буде на $400 вища. Для сіньйорів з такими ж умовами зарплата зросте з $3000 до $3500.

Деякі фахівці вважають: на початку кар’єри в IT інгліш не має великого значення, адже джуни рідко спілкуються з клієнтами напряму. Але зараз кількість вакансій для новачків стала значно меншою і вимоги до English виросли. Відповідно кандидати з рівнем В1-В2 мають більше можливостей для старту в ІТ. 

Як прокачати інгліш самостійно

Якщо у тебе вже є певні знання англійської й ти хочеш її прокачати для роботи, ось кілька тіпс, як це зробити for free:

 • Юзай ChatGPT. Це штучний інтелект, який навчений розуміти підтекст розмови й звучати природно. Тобто цей чат-бот імітує розмову й може виправляти помилки в англійській, якщо ти попросиш його це зробити, писати емейли тощо. Єдине, ChatGPT може звучати дуже переконливо, адже навчений говорити як людина, але він може помилятися. Тому юзати його як допоміжний тул – окей, але покладатися на нього на всі 100% – ні.
 • Дивися серіали in English. Бажано ті, де юзають IT та бізнес-вокаб. Наприклад, The Dropout, Mr. Robot, Humans, Halt and Catch Fire та інші. Обирай одразу англійські субтитри, якщо зрозумієш сюжет. 
 • Зміни мову телефону та інших гаджетів на англійську. Так ти звикатимеш до мови в побуті й запам’ятаєш багато технічних термінів та команд.
 • Прокачуй listening. Нейтив спікери говорять різними акцентами, і зрозуміти їх буває важче, ніж іноземців, для яких англійська – не рідна мова. Щоб прокачати розуміння на слух, слухай англомовні подкасти, дивися відео й серіали (з англійськими субтитрами або взагалі без них).
 • Підпишися на Telegram-канал Solid English School. Над контентом для телеграм каналу працюємо разом з тічерами Solid. Ми постійно публікуємо корисні підбірки виразів для робочої комунікації, проводимо quizes, де ти можеш протестувати свою англійську, ділимося корисними ресурсами тощо. 

Що пропонує Solid

Якщо ти хочеш швидко та гарантовано прокачати English для роботи, зверни увагу на курси бізнес-англійської від Solid English School. Вони заточені під IT-сферу і особливості комункації на менеджерських посадах. Тобто на уроках ти вивчатимеш не абстрактні фрази для подорожей чи шопінгу, що можуть ніколи не знадобитися в житті, а проговорюватимеш конкретні та реальні робочі ситуації.

Ось курси для айтівців, щоб прокачати бізнес-англійську:

 • Business Communication. Курс для тих, у кого вже є рівень Intermediate. Ти зрозумієш, як професійно спілкуватися з командою та клієнтами, робити презентації, пітчі, проходити job interview тощо.
 • Perfect emailing. Курс письмової бізнес-англійської, на якому ти навчишся професійно писати емейли та комунікувати в робочих чатах з колегами та замовниками.
 • Business C1. Курс для менеджерів в IT & Digital, які хочуть спілкуватися на роботі на рівні нейтивів. 
 • Succesful Writing. Курс письмової англійської, на якому ти збільшиш свій вокаб бізнес-лексикою, розберешся з найпоширенішими помилками в текстах, навчишся писати чітко і зрозуміло. А ще, нарешті, зрозумієш, як в англійській працює пунктуація, форми та стилі текстів.

Якщо хочеш покращити свій бізнес-інгліш, при цьому отримувати користь та насолоду від навчання й мати результат вже за кілька місяців, приходь на курси англійської мови від Solid English School. Ти опануєш нові скіли та зможеш одразу юзати їх для своїх проєктів, адже вся програми курсів – це виключно робочі ситуації. Найголовніше, ти почнеш впевненіше спілкуватися з колегами та замовниками англійською, витрачатимеш менше часу на листування та виконуватимеш свою роботу краще. You can learn IT!

  Реклама на dsnews.ua