• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Читати – це сучасно: бренд "Живчик" вирішив залучити сучасних дітей до українських казок

Український фольклор та автентична культура – це тренд, що тільки набирає обертів. Занурення у власну спадщину в пошуках натхнення, актуальних сенсів та власної ідентифікації відбувається в багатьох сферах: кіно, музика, світ моди, архітектура, кухня

Реклама на dsnews.ua

Довгий час ця тема цікавила лише дорослих. Діти тим часом знаходяться серед неймовірного розмаїття різної інформації та розважального контенту, сучасних героїв соціальних мереж, комп'ютерних ігор, коміксів та блокбастерів.

Саме тому команда бренду "Живчик" вирішила виправити цю ситуацію та залучити дітей до творчості, розвивати їх уяву та робити сучасним саме напрямок літератури — українські казки.

Конкурс казок від "Живчик" під назвою "Світ, що оживає" це не перший проект, в якому марка спрямовує свою комунікацію на підтримку та розвиток дітей та їх родин. Раніше ми вже робили великі проєкти. Організовували спортивно-розважальні заходи для родин "Живчик Старти", створювали мультсеріал "Живчик та його друзі" з повчальним сюжетом. Наразі продовжуємо допомагати благодійним фондам та дитячим лікарням.

Крім того, враховуючи терапевтичний вплив казок, конкурс казок від "Живчик" мав на меті відволікти і підтримувати дітей та їх батьків від складних умов сьогодення.

Сім’ї з різних куточків України за один місяць надіслали величезну кількість неймовірних казок і вибір найкращих був непростим. Тож було прийнято рішення нагородити подарунками значно більшу кількість учасників, ніж планували на старті проєкту і ніж це було передбачено Офіційними правилами активації. Отже, Головних переможців двоє, кожен з яких отримає крутий сучасний ноутбук з яблуком на логотипі. Десять учасників отримають 3D-ручки та улюблені напої "Живчик" і більше сотні учасників, які виконали умови активації, отримають заохочувальні подарунки – набори для творчості та улюблені напої "Живчик".

"А деякі батьки зізнались, що завдяки участі у конкурсі отримали гарну нагоду провести час разом за спільною корисною справою", — зазначив маркетинг директор ПрАТ "Оболонь" Василь Шилов.

До складу журі конкурсу долучилося зіркове подружжя – Сніжана та Сергій Бабкіни. Відомий співак з дружиною та сином Єлисеєм, навіть, написали свою казку під назвою "Зниклий театр та металеві пірати барона Хуга", зачитавши її на сторінці Сергія у соціальних мережах. Їх казка наочно доводить, що дитяча творчість може, і навіть повинна, бути сучасною.

Дізнатись більше про конкурс та майбутні проєкти бренду "Живчик" можна з офіційної сторінки в Instagram

Попереду ще багато цікавого!

    Реклама на dsnews.ua