• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Допомога від "Дарниці" прибула на Херсонщину

Вітчизняна фармацевтична компанія "Дарниця" разом із благодійними фондами: аптечної мережі АНЦ "Місто добрих справ", "Адресна допомога дітям" та "ДП Гарна Україна" долучилася до допомоги мешканцям нещодавно визволених територій у Херсонській області

Реклама на dsnews.ua

Вантажівка з ліками виробництва "Дарниці" на суму майже 6 млн грн. прибула до Посад-Покровська та Чорнобаївки у складі гуманітарного конвою фонду "Місто добрих справ". Більш ніж 100 000 упаковок ліків отримали військові, заклади охорони здоров’я та населення.

Команда "Дарниці" також долучилася до благодійної ініціативи і зібрала теплі речі, засоби гігієни, побутову хімію та харчі.

"Небайдужість – це наше. Загалом із початку війни ми вже передали більше ніж 2,3 млн упаковок ліків на суму понад 218 млн грн на потреби військових, закладів охорони здоров’я та благодійних фондів. Наша вантажівка прибула на Херсонщину, адже Херсон – це Україна. Віримо, що настане день, коли ми відправимо автівки і в Маріуполь", — відзначив Василь Губарець, директор з корпоративних комунікацій фармацевтичної компанії "Дарниця".

"Попереду ще багато випробувань. Це тільки початок битви за життя у звільнених містах. Тому зараз дуже важливо допомагати людям, які пережили окупацію. Ми змогли допомогти багатьом людям на Херсонщині і бачили щиру вдячність від людей. Це надихає і спонукає нас і далі працювати в цьому напрямку, а саме допомогати тим, хто в скруті та просто потребує необхідних, здавалося б, простих речей. Коли ми об’єднані – ми сила", — підкреслив Михайло Хороших, голова благодійного фонду "Місто добрих справ".

    Реклама на dsnews.ua