• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

На ринок виходить мобільний додаток "Ейфорія"

Незвичайний сюрприз у 2022 році готує для користувачів команда розробників з України разом із професійними психологами

Реклама на dsnews.ua

У наш непростий "ковідний" час різко зросла потреба у психологічній допомозі. Стрес, тривожність, страх майбутнього та втрати близьких, депресія, безсоння, невпевненість у собі, конфлікти, складність управляти емоціями та проблеми у відносинах – для мільйонів людей це стало новою реальністю.

Не всі можуть дозволити собі вирішення таких проблем, працюючи з професійними психологами.

В чому причина? У високій вартості – від 700 до 5000 грн/сеанс, у необхідності досить довгої роботи, у насиченості ринку псевдоспеціалістами, у складності знайти справжнього професіонала – все це, як правило, змушує відсунути вирішення своїх проблем на "колись потім". На жаль, більшість таких станів не проходять безслідно. Накопичуючись, невирішені проблеми викликають психологічні кризи, тяжкі моральні стани, розриви у відносинах і навіть хронічні захворювання.

Ідея зробити простий і зручний додаток, який допомагатиме людям у подібних питаннях, надихнула команду. "За ціною пари чашок кави користувач отримає доступ до різного виду психологічної допомоги, при цьому весь потрібний контент можна читати і слухати безліч разів", — пояснюють автори.

Нині над ринком існує низка додатків психологічної спрямованості. В одних – рекомендації, статті та лекції, в інших – медитації, звуки природи та способи заснути. Існують програми, в яких пропонується перелік психологів для роботи онлайн.

Автори "ЕЙФОРІЇ" пропонують абсолютно новий вид контенту, здатний значно покращити моральний і душевний стан людини, щодня "напитуючи" її саме тим, чого вона потребує.

"Тут можна отримати, залежно від того, чого ви потребуєте, – розслаблення та відпочинок, підтримку та опору, тепло та ніжність, заспокоєння та впевненість у собі. Освоїти навички керування емоціями, способи зниження рівня стресу. Навчитися концентрації уваги, зменшення тривожності та отримати моральну підтримку. І ще багато-багато іншого", — розкривають секрети розробники.

"Інформація про новий вид контенту до випуску програми не розголошується", — кажуть керівники проєкту. Але, як стало відомо, у проєкті бере участь міжнародна команда з різних країн, яка вже налічує 35 осіб. Це психологи, письменники, перекладачі, редактори, диктори, звукорежисери, програмісти та навіть композитори. Додаток і контент виходить відразу 3-ма мовами — російська, англійська та іспанська. У другому півріччі планується додати контент українською мовою. Подальші плани – німецька та французька.

Наразі проєкт проходить стадію тестування перед виходом на ринок. Заплановані дати, коли програма буде доступна для завантаження – весна 2022 року. Вже на етапі тестування програма викликає великий інтерес інвесторів та перших "теплих" користувачів.

"Ми віримо, що Ейфорія дійсно допоможе людям. Ми дуже серйозно підходимо до якості та рівня свого продукту. Наприклад, лише на пошуки 9 голосів, що ідеально відповідають аудіоконтенту, пішло кілька місяців.У кастингу ми прослухали понад півтори тисячі професійних дикторів з усього світу!" – кажуть автори програми.

Розробники стверджують, що команда робить усе можливе, щоби люди змогли почати користуватися Ейфорією якнайшвидше.

    Реклама на dsnews.ua