• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Мережа EVA отримала нагороду за лідерство в сегменті drogerie

10 квітня в Києві в рамках щорічного BUSINESS WISDOM SUMMIT відбулось нагородження галузевих лідерів – компаній, що за версією видання "ТОП-100. Рейтинги найбільших" та ділового порталу delo.ua визнані найкращими та найуспішнішими у своїх нішах. Беручи до уваги бізнес-показники та соціально активну позицію, журі присудило звання лідера сегменту drogerie лінії магазинів EVA

Реклама на dsnews.ua

За минулий рік компанія відкрила найбільшу серед колег по сегменту кількість магазинів – 58. Таким чином, маючи наразі понад 1070 торгових точок, EVA з великим відривом залишається найбільшою національною drogerie-мережею. У планах компанії на 2024 – відкрити ще близько 60 нових магазинів, на що вже заплановано близько 200 млн грн інвестицій. Ще 1-1,3 млрд грн компанія збирається цього року вкласти у розвиток логістичного напряму.

До кінця поточного року компанія націлилась продемонструвати впевнене лідерство не лише в офлайні, але й увійти до трійки найбільших українських ритейлерів e-com. Для цього розширює асортимент EVA.UA, який наразі складає близько 130 000 SKU, а до кінця 2024-го має зрости до 180 000 SKU. Також працює над скороченням терміну виконання замовлень та розвитком нових можливостей доставки. Зокрема постійно нарощує кількість точок видачі у своїх магазинах (станом на початок квітня їх вже 1064). За підсумками 2023 року частка онлайн становить 10% від загальних продажів компанії.

 "Нагорода лідера галузі – це об’єктивне визнання здобутків нашої компанії, які є результатом злагодженої праці величезної команди з понад 14 000 працівників. Ми – найбільші у своєму сегменті за кількістю магазинів, за кількістю відкриттів. Проте ми конкуруємо не лише кількістю магазинів чи товарів. Ми постійно вдосконалюємо процеси, щоб конкурувати сервісом. Ми – технологічна компанія, яка впроваджує інновації, працює не лише з готовими рішеннями, але й створює власні розробки, спираючись на свої потреби та потреби клієнтів. Ось, що насправді робить EVA лідером", – прокоментувала виконавча директорка ТОВ "РУШ" (магазини EVA та EVA.UA) Ольга Шевченко.

 

 

 

    Реклама на dsnews.ua