• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Підбір ідеального комбайна: важливі параметри для покупки техніки від John Deere

Вибір правильного комбайна на маркетплейсі AGRO.RIA або на іншій спеціалізованій онлайн-платформі з продажу агротехніки є критично важливим для ефективності роботи будь-якого сільського господарства

Реклама на dsnews.ua

Комбайн, який добре підходить для конкретних умов господарства, буде більш продуктивним, а при цьому зменшується втрата врожаю та оптимізується використання ресурсів. 

Що пропонує John Deere? Критерії вибору комбайнів

Багато українських фермерів мріють купити комбайн Джон Дір. Чому так популярна саме ця агро техніка? Справа в тому, що техніка американського бренду John Deere відома у всьому світі своєю високою якістю. Більше половини всіх зернових у світі збирають саме комбайнами Джон Дір. Компанія з'явилася на ринку спеціальної техніки для сільського господарства ще 180 років тому. Величезний досвід, інноваційні технології, висока якість продукції пояснюють феноменальну затребуваність зелено-жовтої техніки в усьому світі.

Агротехніка під торговою маркою John Deere виготовляється з 1837 року. Названо її так на честь свого засновника, яким був коваль Джон Дір. Компанія була відкрита в Іллінойсі після того, як її творець винайшов і запатентував плуг, що самоочищається. Він значно полегшує роботу з розорювання ґрунту. Тому новинка швидко набула популярності. Компанія Джона Діра почала швидко розвиватися.

Одним із головних напрямів виробничої діяльності американського бренду є виготовлення комбайнів. Цей вид агротехніки John Deere виготовляє з 1927 року. Модельний ряд представлених агрегатів постійно вдосконалювався.

Самохідні комбайни, які дають змогу зібрати різні зернові, значно прискорює розвиток світового сільського господарства. Таку техніку компанія почала виготовляти з 1947 року. У цей час ринку агротехніки надійшли самохідні комбайни моделі № 55.

З 1965 бренд John Deere почав розвивати своє виробництво в країнах Європи. Цього року в Цвайбрюкені було випущено комбайн моделі №630, який дозволяв зібрати врожай довгосоломистих злаків. Починаючи з цього періоду компанія стала всесвітнім постачальником комбайнів у всьому світі.

На сьогодні бренд John Deere займає близько 46% світового ринку сільськогосподарської техніки. Продукція компанії виготовляється на 27 сучасних заводах, побудованих на 4 континентах. За останні 80 років американський виробник зробив понад 1 мільйон комбайнів. Сьогодні випускається 5 модифікацій представленої агротехніки.

Якщо ви все ж налаштовані купити комбайн John Deere, важливо звернути увагу на ряд ключових факторів, які допоможуть зробити правильний вибір: 

  1. Врахувати розмір поля і тип культур, які планується збирати. Комбайни John Deere пропонуються в різних розмірах і конфігураціях, що дозволяє підібрати модель, оптимальну для конкретних умов господарювання.
  2. Оцінити технологічні можливості комбайна. Сучасні моделі оснащені передовими системами управління та моніторингу, які можуть значно спростити процес збору врожаю та зменшити втрати зерна. Перевагою є наявність систем точного землеробства, які дозволяють оптимізувати роботу машини та зменшити витрати на паливо.
  3. Мати можливість сервісного обслуговування техніки Джон Дір у своєму місті та доступність до запасних частин. Вибираючи комбайн John Deere, переконайтеся, що у вашому регіоні є авторизований сервісний центр, і що запасні частини доступні без затримок.
  4. Ознайомитися з відгуками інших фермерів та провести тест-драйв обраної моделі, щоб переконатися у її комфортності та ефективності. 

Враховуючи ці поради, можна вибрати комбайн John Deere, який буде надійно служити на благо фермерського господарства.

Ціновий аспект при купівлі комбайну від John Deere

Ціна комбайну багато в чому залежить від того, чи нова ця машина чи б/у. Переваги нових комбайнів – це сучасні технології, краща ефективність, менші витрати палива та гарантія від виробника. Водночас, нові комбайни значно дорожчі в придбанні. 

З іншого боку, б/у комбайни є більш доступними за ціною, але часто потребують додаткових витрат на ремонт та обслуговування. Також, існує ризик купити машину з прихованими дефектами або зношеними деталями, що може призвести до непередбачених витрат у майбутньому.

Рекомендації та поради перед покупкою

Самостійно орієнтуватися у різноманітті моделей зернозбиральних комбайнів, не маючи спеціальних знань, практично нереально. На жаль, не існує якоїсь однієї моделі, яка за всіма показниками краща за решту. У кожному конкретному випадку потрібно враховувати безліч характеристик — врожайність, вологість, рельєф, забруднення поля. Щоб дізнатися, який зернозбиральний комбайн John Deere краще обрати для свого господарства, краще порадитись з досвідченими аграріями.

    Реклама на dsnews.ua