• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Забудовник констатує провал інформаційної атаки проти ЖК AQUA MARINE

Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Морський 1", який є забудовником ЖК AQUA MARINE в Одесі, констатує провал інформаційної атаки, спрямованої на членів кооперативу

Реклама на dsnews.ua

Журналісти видання "Думська", яке колись мало репутацію якісного та авторитетного ЗМІ, не змогли знайти жодного негативного факту щодо проєкту. Замість цього вони вдалися до створення статей на підставі анонімних повідомлень на форумі.

"Ми протягом останнього часу спостерігаємо серію необ'єктивних, заангажованих та відверто брехливих матеріалів про будівельні та девелоперські компанії Одеси з боку "Думської". З кожним разом якість цих "творів" все нижча. Дуже сумно спостерігати таке професійне падіння з боку редакції. Впевнений, журналісти, які себе поважають, відмовляються писати подібні "твори". Тож, очевидно, що замовникам, яким вигідні такі публікації про ЖК AQUA MARINE, доводиться залучати до їх підготовки некомпетентних профанів", – вважає Андрій Якимчук, виконавчий директор ЖБК "Морський 1".

Контент наднизької якості не може вплинути й на рішення членів ЖБК "Морський 1". Адже вони, як і будь-які мешканці Одеси мають можливість на власні очі пересвідчитись в тому, як просувається будівництво, і самостійно ознайомитись з дозвільною документацією та інформацією, що розміщена на порталах та сайтах уповноважених органів державної влади. ОК "ЖБК "Морський 1" здійснює свою діяльність прозоро, у повній відповідності до свого Статуту та чинного законодавства України, а всі звинувачення та вигадані факти щодо ОК "ЖБК "Морський 1" не мають жодного стосунку до реальності.

До моменту передачі прав замовника будівництва від колишнього забудовника до ОК "ЖБК "Морський 1", а саме 31 липня 2015 року, представниками кооперативу було проведено збори історичних інвесторів ЖК "Золотий берег". На цих зборах історичні інвестори більшою кількістю голосів підтримали план добудови об'єкта будівництва саме ОК "ЖБК "Морський 1". Надалі представниками кооперативу було проведено значну кількість спільних та особистих зустрічей з історичними інвесторами ЖК "Золотий берег" з метою захисту їх прав та надання можливості в отриманні своїх довгоочікуваних квартир, будівництво, яких було розпочато ще у 2004 році. Два з трьох будинків ЖК, будівництво яких багаторазово зупинялось через протиправну діяльність агресивно налаштованих осіб, були завершені та прийняті в експлуатацію відповідно до чинного законодавства України. Історичні інвестори ЖК "Золотий берег", які звернулись до ОК "ЖБК "Морський 1" отримали свої квартири. Третій будинок наразі будується відповідно до графіка попри війну та постійні терористичні атаки з боку країни-агресора.

ОК "ЖБК "Морський 1" в черговий раз наполегливо пропонує журналістам та представникам видання "Думська" припинити руйнувати власну репутацію та з незрозумілих причин намагатися посилити викликаний війною стрес у людей, які чекають на свої квартири у часи небезпеки та невизначеності. В разі, якщо публікація фейків про ЖК AQUA MARINE не припиниться, і найближчим часом на сайті не буде оприлюднене офіційне спростування неправдивої інформації, ОК "ЖБК "Морський 1" буде вимушений звернутися до суду з метою захисту власної репутації та прав членів кооперативу.

Довідка

Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Морський 1", який будує ЖК AQUA MARINE, співпрацює з девелоперською корпорацією "КУБ", що спеціалізується на комплексних інфраструктурних проєктах та надає послуги з керування нерухомістю. Серед іншого "КУБ" займається антикризовим менеджментом щодо об’єктів, забудовники яких не змогли виконати свої зобов’язання перед інвесторами. Наразі "КУБ" опікується добудовою комплексу ЖК AQUA MARINE (до початку добудови проєкт мав назву ЖК "Золотий Берег"). За підсумками реалізації проєкту добудови своє житло отримають понад 1000 сімей.

Раніше корпорація "КУБ" та її засновники сприяли добудові таких ЖК як "Гагарін Плаза", ЖК "Левітана" та ЖК "Рів’єра Сіті", забезпечивши отримання квартир більш ніж для 1000 постраждалих родин.

    Реклама на dsnews.ua