• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Арахамія про Разумкова: "Якщо людина більше не "слуга народу" — її буде замінено"

Голову Верховної Ради Дмитра Разумкова можуть замінити, якщо у нього є розбіжності з монобільшістю "Слуги народу"

Давид Арахамія
Давид Арахамія
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Крісло спікера фактично належить "Слузі народу" станом на зараз. Чинний спікер був делегований туди від "Слуги народу"… Якщо людина більше не "слуга народу", не збігаються у неї думки зі "Слугою народу", тоді її просто буде замінено. Як і інші посади — наприклад, у Кабінеті міністрів", — зазначив Арахамія.

Як писала "ДС", зранку 30 вересня Дмитро Разумков повідомив, що надійшло звернення з проханням про видачу підписних листів для збору підписів за його відставку. Звернення направив голова фракції монобільшості Давид Арахамія.

Спікер раніше заявляв, що не планує йти з посади, але разом з тим припускав, що в Раді можуть знайти 226 голосів, необхідних для його відставки. Разумков також казав, що розмовляв телефоном з Давидом Арахамією, проте не почув претензій на свою адресу.

Речник президента Сергій Никифоров заявив, що відставку Разумкова ініціював Арахамія, а відносини президента Володимира Зеленського зі спікером — нормальні.

Дмитро Разумков не виключив, що його спробують позбавити депутатських повноважень після того, як відправлять у відставку з поста очільника парламенту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua