• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Арестович заявив про загрозу фізичної ліквідації Зеленського

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що президента Володимира Зеленського можуть убити

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтервʼю "Телеграфу", передає "ДС".

"Клоун ніколи не оголосить війну одночасно олігархам, одночасно контрабандистам, одночасно "злодіям у законі" і одночасно Путіну. Це треба яйця мати, розумієте? Він здатний на вчинки. За моїми оцінками він перейшов уже червону лінію, за якою неповернення, тому що він такій кількості людей перейшов їхні інтереси, що мова вже може піти про фізичну ліквідацію, якщо не зараз, то потім", — заявив Арестович.

"Тому що ті люди не прощають таких речей. Він же не все життя буде президентом, правильно? І як його не охороняй, треба буде ховати сімʼю, батьків", — додав він.

При цьому Арестович розсипався в компліментах Зеленському.

"Ви думаєте, він цього не розуміє? Він пішов на це все заради України. Він реально хоче поміняти країну. Він дуже смілива, рішуча людина", — заявив спікер української делегації в ТКГ.

Відзначимо, що до призначення в ТКГ Арестович неодноразово ображав Зеленського, називаючи його "ватником" і "лялечкою олігархів".

Так, у серпні 2019 року він заявив: "Зеленський не зрадник. Він дійсно старається. … Він виходить зі світу уявлень звичайного криворізького ватника з його кругозором".

У березні 2020 року Арестович писав про Зеленського у Facebook: "Чудо перебуває в психологічному стані, який узагалі викликає сумніви в його здатності виконувати свої посадові обовʼязки … З чудом усе ясно — лялечка, яку зліпили олігархи і підсунули вам як месію. Йдеться про вас, голосувальники за месію. Як воно, не тисне?"

А вже в 2021 році, в складі ТКГ, Арестович писав: "Дятли, які сьогодні кричать, що "Зеленський неправильно хоче в НАТО". Ви вже забули, як учора кричали, що він — "ватник і хоче в РФ"? Щури помийні".

Як повідомляла "ДС", 3 червня на сайті Верховної Ради зʼявився текст законопроєкту №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, повʼязаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua