• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Арестовичу і Білецькому на каналі Ахметова подарували дивні коробки (ВІДЕО)

Спікеру української делегації в ТКГ Олексію Арестовичу і лідеру "Національного корпусу" Андрію Білецькому на телеканалі "Україна 24" вручили коробки, які важко відкрити

Коробка в подарунок Арестовичу
Коробка в подарунок Арестовичу / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Арестовича, передає "ДС"

"Think out of the box (гра слів англійською мовою: в переносному значенні — "мисли нестандартно"- "ДС"). Вчора після шоу (журналіста Василя Голованова — "ДС") Голованова на «Україні-24», мені і Андрію Білецькому вручили таємничі коробки зі словами "це подарунок від каналу". Я висловив думку, що це міни-сюрпризи, після чого ми негайно взялися їх розкривати", — написав Арестович.

За його словами, "це чудові подарунки".

"У них є гарна особливість — вони не відкриваються. Взагалі. Не знаю, як на правому фланзі, а мій поки не зуміли відкрити навіть мої діти, які до сих пір відкривали все, включаючи чорні діри, вихід в підпростір і Північно-західний прохід", — написав спікер української делегації.

Він також поміркував, що може означати "видатний символізм цього загадкового жесту з боку« Україна-24»".

За словами Арестовича, "чи то вони натякають, що ми навіть вбитися не можемо нормально", "чи то, що у військових — на двох одна звивина", чи то, що автор курсу «Мистецтво мислити» здатний тільки говорити"," чи то Судоплатова нині не ті ".

Крім того, йому написали, що "там може бути полуниця».

У коментарях Арестовича запитали, чи відкрив коробку Білецький.

Автор поста відповів, що лідер "Нацкорпусу" поки що йому не відповідає. Можна припустити, що Білецький також безуспішно намагається відкрити коробку.

Нагадаємо, раніше Олексій Арестович заявив, що президента Володимира Зеленського можуть вбити.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua