• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 44
Спецпроєкти

АРМА пропонує перетворити арештовані готелі та санаторії на житло для переселенців

Арештовані готелі та санаторії пропонують перетворити на житло для внутрішньо переміщених осіб

АРМА
АРМА пропонує перетворити арештовані об'єкти на житло для переселенців / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

26 жовтня уряд обговорював створення механізму передачі майна, яке було заарештовано та передано до Агентства з розшуку та менеджменту активів, на потреби переселенців. Пропонується передавати його виконавчій гілці влади, підприємствам держсектору або приватним управителям.

За інформацією АРМА, ідея нового механізму — така: поки тривають розслідування кримінальних справ, до остаточного рішення суду щодо того чи іншого об’єкта, оголошується конкурс на відбір управителя для такого майна з обов’язковою умовою — передати частину об’єкта на потреби переселенців.

"Зараз у нас є близько 80 об’єктів нерухомості, які ми можемо виставляти на конкурс з пошуку нових управителів. Це бази відпочинку та готелі, за якими йдуть судові тяжби, вони заарештовані та знаходяться в управлінні АРМА. До складу кожного готелю чи бази відпочинку може входити декілька об’єктів нерухомості. Обов’язковою умовою таких конкурсів буде те, що новий управитель має забезпечити передачу 10-20% від номерного фонду на потреби внутрішньо переміщених осіб", — розповів тимчасовий виконувач обов'язків голова АРМА Дмитро Жоравович.

На думку міністерки економіки Юлії Свириденко, доступ до таких конкурсів мають отримати, як приватні, так і державні підприємства. 

" Міністерства можуть виходити на такі конкурси через держпідприємства, які є в їх підпорядкуванні. Держава зацікавлена у збереженні та функціонуванні цих об’єктів", — сказала вона.

Як писала "ДС", у Мінреінтеграції пояснили, чому в деяких регіонах є затримки з реєстрацією переселенців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua